28.09.2015 | отрицательный отзыв
ТОВ "Aironplast", ТОВ "Айронтрейд" Карапута С.Н, ул. Бориспольская,7

Компания aironplast.com - одна из худших компаний в которой я когда либо работал. Отношение к наемному персоналу ужасное-раб сила одним словом. При устройстве на работу -директор компании Карапута С.Н, ездит по ушам и рассказывает какая классная работа, как много он готов платить, но на самом деле жлоб еще тот. Ищет все возможные способы что бы не платить налоги государству. Но Подробнее>>

23.12.2021 | отрицательный отзыв
Империя Гранд отзывы - Империя гранд обманула с заказом

Данная организация Империя гранд сорвала на 2, 5 мес поставку и установку дверей (по уже оплаченному договору), не извинилась, не предложила компенсации и вообще пропала с горизонта. Будьте осторожны!

10.02.2014 | отрицательный отзыв
20.03.2015 | отрицательный отзыв
Гранд Портал, Гранд Портал СПб, Камин Люкс

Это "фирма" полное г...! Я там работал и могу сказать что начальство там работников не ценит, текучка кадров просто сумасшедшая, выплат вы не дождетесь, за месяц работы мне заплатили 4000. Ребята которые в месте со мною работали все ушли еще в декабре 2012 и до сих пор не получили денег. Ген. директор и владелец - Гарджала Максим Владимирович КИДАЛА!!! На Подробнее>>

10.05.2024 | положительный отзыв
ТОВ "Планета 2000"

Робота у Планеті мене цілком влаштовує. зарплату платять вчасно, жодних конфліктів у мене з колегами і босом немає. кар'єру реально вибудувати, якщо є завзятість і бажання.
все влаштовує.

07.05.2024 | положительный отзыв
Відгук про тов енергія води - співробітник

Прийшов після заводу у відділ з підбору насосного обладнання. Перше враження: був у шоці від нескінченного потоку різноманітної інформації, робота була побудована незвично, не так як на заводі. Але такі ринкові відносини, чим більше замовників залучив, тим більшу вигоду отримав....

26.04.2024 | положительный отзыв
Фуджікура Аутомотів Україна Львів, ТОВ

зарплату платять вчасно, щей якщо є понаднормові то можна заробити більше
немає

24.04.2024 | положительный отзыв
Фуджікура Аутомотів Україна Львів, ТОВ

Запрошуємо на роботу, досвід не потрібен, бажання працювати і розрізняти кольори. Безкоштовний довіз на роботу і з роботи, безкоштовне харчування. деталі 0674718282

22.04.2024 | положительный отзыв
ТОВ "Планета 2000"

Подобається наявність можливості для зростання, якщо ви націлені на це. Команда професіоналів, де люди займаються справами, а не ведуть нескінченні розмови. Зарплата ок та найкомфортніші умови праці на ринку. Робота для тих, хто хоче рости професійно, реалізувати себе, бачити реальні результати своєї роботи.
не помітив

03.04.2024 | положительный отзыв
ТОВ "Планета 2000"

Я працюю в компанії Планета 2000 вже кілька років. Я в принципі задоволений своєю роботою. Як і скрізь, є свої плюси і мінуси. У колективі не спостерігається плиння. Це дуже зручно. Коли ви працюєте з людьми і працюєте з ними протягом декількох років, це робить роботу легше і простіше.
всім задоволений