dias

Dias це жахливий салон,нікому не побажаю його відвідувати,і застерігаю тих людей які хочуть співпрацювати з тими жахливими і безсовісними людьми їх і людьми не назвеш це аферисти, як Дільна Ірина Василівна та інші люди які працюють на неї за її схемою!!я досі не можу відійти від шоку який отримала працюючи Адміністратором у салоні Dias, Не влаштовують офіційно,обіцяють ставку 7000тис,випробувальний термін 3500 говорять що 1 місяць випробувальний!не дають навіть до працювати цього місяця,просто приводять іншого адміністратора якого знайшли не сказавши нічого! І говорять стажувати..,на моє питання чому я вам не підходжу????? конкретної відповіді просто не дають!кидають на гроші,погрожують поліцією,та різними штрафами,працювати там це один стрес та нерви,та ваш час який витрачається даремно!Вважають себе преміум салоном, та наживаються на людях!(косметика якою [censored] всі процедури чистки лиця,та всі маски альгінатні і все решта ПРОСТРОЧЕНО,Всі лаки для манікюру ПРОСТРОЧЕНІ,фарби та шампуні! )Люди не вірте ні одному слову!Дільна.І.В думає тільки про гроші, та немає ні каплі людяності!Не ведіться на її маніпуляції!

Киев

26.04.2021 | положительный отзыв
dias

Працювала адміном в салоні лише місяць, а відчуття, ніби пройшла річний експрес курс спецназу по виживанню) стільки підлості, брехні, ницості, приниження, агресії, негативу , не фаховості, тупості, зверхності, бидлячого рагулізму з боку т.зв. керівництва зустріла вперше в житті...Хочу поділити відгук на 2 частини : для працівників і для клієнтів)Для працівників : вже на співбесіді Вам обіцяють те, що не виконають Подробнее>>

25.02.2021
dias

Ніколи в житті не писала подібних коментарів . Але зараз пишу це лише для того , аби ніхто з вас любі друзі не потрапив у цю жахливу компанію . Ніколи не думала що лише назва «Dias» , буде викликати у мене такі жахливі емоції . Доводилося працювати адміністратором школи краси. Скажу найголовніше тут для керівництва важливі лише гроші , окрім

Украина, Львов

06.06.2018
Отзыв о работодателе «dias»

Гарантує 2000грн + 50грн за клієнта, в підсумку коли моделі не приходять доводиться замість них бути (щоб на вас тренувались) в підсумку з вас (як з адміністратора) потім вираховують гроші, бо модель не прийшла а вам зробили макіяж в підсумку, за обіцяний графік два через два або три через три дні, працювала по 4-5 днів на тиждень і отримала 900грн за місяць. Плюс Іра противна людина.
Немаэ ... Подробнее>>

11.08.2015 | отрицательный отзыв
Отзыв о работодателе «dias»

Роботодавець місяць годує обіцянками про працевлаштування, а потім звільняє без попередження та виплати заробітної платні
Вдале місце розташування ... Подробнее>>

15.08.2015 | отрицательный отзыв
Отзыв о работодателе «dias»

работодатель заставляет продавать просроченую продукцию. ЗП отказывается выплачивать, мотивируя тем, что месяц работы - это испытательный срок.
возле цирка ... Подробнее>>

13.08.2015 | отрицательный отзыв
Dias

В этом салоне увольняют через месяц, не выплатив ЗП. При этом говорят, что ты просто там стажировался, хотя сумма ЗП оговаривалась еще на собеседовании и про стажировки речи не шло. А главное - потом начинает названивать муженек хозяйки салона с угрозами о физической расправе. Подробнее>>