Анна:

На співбесіді мені розказали про вакансію Офіс-менеджера. Дівчина Вікторія, запевнила, що в обов'язки входить робота з пк, принтер, організація роботи офісу, тощо. Так, як компанія займається "збором коштів" потрібно буде звітувати перед меценатами на що і куди були витрачені гроші. З її слів офіс-менеджер веде документацію для звітів і не займається пошуком нових "меценатів". Зарплата перший місяць 3000, другий 3500-4500 (це ставка + % від перерахованих коштів). Відразу ж запропонувала прийти на стажування, так як у них одне вакантне місце.
Насправді ж, це такий собі call-центр, де вам дають в руки мобільний телефон, "Жовті сторінки" з номерами телефонів, папку з набором фраз типу "ПРАВИЛЬНИЙ СПИЧ" і все. Ви займаєтеся тим, що "клянчите гроші" у всіх. Кімната розміром 5 на 5, де одночасно знаходиться близько 20 людей з телефонами і невпинно телефонують.
При зверненні до офіційної організації "Волонтерська Сотня, Україна - Світ", мене запевнили, що жодного відношення до них не мають. А кошти повинні перераховуватися виключно на рахунок людини, що потребує допомоги без будь-яких посередників у вигляді організацій.

Офіс знаходиться поряд з ст. метро Лівобережна

г. Киев, Вул. Мильчакова 8, офис 7

20.11.2018
Отзыв о работодателе «Волонтерська сотня, БО»

Пришла на собеседование на мильчакова,ребята была просто шокирована,сидела пафосная блондинка в розовой шубе..Выглядела мягко говоря как шлюшка потяганная со вставленными зубами,девочка которая у меня проводила собеседование была совсем несчастная,не могла и 2 слов связать,шум за стеной,короче скажу я вам так, знаю я человека который работает там говорит твориться полный пи..люди постоянно на телефоне вымогают деньги на благотворительность..Совет тем кто имеет связи, туда надо с камерами и амоном ехать...
их просто нет ... Подробнее>>

20.11.2018