Киев
Для добавления информации, пожалуйста, авторизуйтесь.
Отрицательные стороны:
Открывается много новых отделений и иногда приходится работать на 2/3 дня в мес. больше, но оплата работы почасовая, по этому терпимо.График 4/2.
Положительные стороны:
Коллектив хороший.Зарплата достойная, всегда во время, копейка в копейку.Премии на праздники, дни рождения, за (не курение))) и выслугу лет.Начальство отличное!!!!!,комфортное рабочее место. Не знаю, кому не понравились сотрудники в офисе и почему ??? Прочла пред. отзывы-не поверила. Нестеренко-вменяемый мужик(даже юморит иногда)))! А если у Вас с психикой не все нормально, то и стрессовое собеседование Вы не пройдете! ...
Киев, Львов, Днепропетровск
Подробнее>>
Отрицательные стороны:
Ні в якому разі не йдіть працювати у центральний ломбард.Це жах.До бестями жадібна контора з упирями в головному офісі,які не вважають касирів за людей і поводять себе як пани.Складається враження,що працують тільки вони,а касири-це сміття і з ними можна себе вести,як зі сміттям.Що вони роблять? 1.Пропонують ставку та процент нижче ніж у конкурентів,а за це вижимають все з людей,які на них працують. 2.На цю маленьку зарплату вони накладають штрафи по 200-300 гривень за те,що підпис їм не подобається.Штрафи можуть бути й по 1000-1500 гривень. Це при зарплатні в 4000 тисячи гривень. 3.ОЛЬГА СІМОНЕКО(Запам'ятайте ім'я цієї потвори)-це зарвавшаяся,тупа курва,рівень якої розкладання товара десь у сільпо,чи офіціянткой у найближчому генделику з дальнобіями,но ніяк ні якимось там директором.Ніколи не вітається по телефону,вічно істерить,на вопроси відповісти не може-говоре,розбирайтесь самі-це ваші проблеми,можить тільки на ровному місті штрафи та догани виписувати і звітувати яка ...
Киев, Львов, Днепропетровск
Подробнее>>