Отзыв о работодателе «Міст Експрес»

Хуже я еще работы я еще не видел! От директоров вообще невозможно добиться разъяснений про начисление зарплат. Отношение к персоналу как к рабам!

???

г. Киев

13.11.2018
Отзыв о работодателе «Міст Експрес»

1.Виплата заробітної плати по принципу "бознаколи" (ти ніколи не знаєш точно коли оримаєш кровні, чи в когось кредити чи треба платити за компослуги, бухгалтерію то мало хвилює). 2.Повна відсутність зв'язку між офісом і відділеннями (про зміни в кількості послуг чи чогось в роботі системи обліку відправлень дізнаєшся по-факту, коли в тебе щось не працює). 3.ІТ-відділ (феєричні фахівці, замість того щоб робити свою роботу в позаробочий час, або на запасному сервері чуваки "валять" всю систему). 4.Служба підтримки не може надати додаткової інформації, тільки те, що ти і так вже знаєш. 5.Відсутність забезпечення пакувальним матеріалом (картон, пінопласт, і тп), для унеможливлення руху вкладення в середині коробки. 6.Замість того щоб працювати над удосконаленням послуг, розширенням мережі відділень, поліпшенням роботи персоналу, менеджмент "топчеться" на місці роблячи недолугі спроби виправити проблеми які виникають. В цілому, під час роботи на фірмі я зрозумів що ... Подробнее>>

14.11.2016 | положительный отзыв
Отзыв о работодателе «Міст Експрес»

НЕ користуйтеся їхніми послугами!!!
Ху*** то а не компанія!!! ... Подробнее>>

01.08.2015 | отрицательный отзыв
Отзыв о работодателе «Міст Експрес»

Залежність бізнесу від стану справ в країні і вплив курсів валют на зарплату - шкода, що бодай канадськими доларами не платять :)
Постійна завантаженість і можливість заробити на цьому. Нормальний колектив і цінування досвіду. Корисні контакти і добрі зв"язки на майбутнє. ... Подробнее>>

01.09.2015 | отрицательный отзыв
Отзыв о работодателе «Міст Експрес»

Я так розумію, що такі відгуки мониторяться, тому хочу написати, можливо ТОП-менеджмент відреагує. Немає достатнього інформування працівників, особливо кур"єрів. Неможливо добитися чіткого регламенту роботи, ніяких посадових інструкцій, не ознайомлюють з положеннями про оплату праці. Ніхто, зрештою, не проти мотивацією штрафами, але ненадання документу згідно якого ці штрафи стягуються змушує думати, що це самоуправство мілких "царьків" на місцях. Було би просто чудово, якби при нарахуванні з/п для ознайомлення ( розумію, що боїтеся "світити" неофіційну зарплату) хоча б показувалось за що нараховані гроші, а за що зняті ( ті ж самі штрафи). Таким чином Ви б могли уникнути дуже багато проблем з персоналом, що у Вас працює. Та знешкодити нечистих на руку керівників. Думаю, Вам би хотілося, щоб відгуки про роботу були якнайкращі і працювати у Вас хотіли найкращі з кращіх, а для цього потрібно дуже небагато, повірте. З повагою, ... Подробнее>>

17.09.2015 | отрицательный отзыв
Отзыв о работодателе «Міст Експрес»

- оклад откровенно нищенский, ~2400 грн и это в кризисное время, -полная материальная отвественность за посылку, даже если упаковка посылки выглядит помятой/побитой уже на складе, как сказала менеджер-кадровик "отказаться полностью вы не в праве, но можете заявить о нежелании" -никакой компенсации проезда (если ты потратил на доставку посылки 10 грн, получаешь за доставку только 8 и всё тут) -испытательный срок целых 2 месяца, при котором оплата всего 1200 грн за месяц корпорация хитрожопых ублюдков, заставляют работать себе в убыток благо у меня хватило самоуважения не идти туда
никаких ... Подробнее>>

15.07.2015 | отрицательный отзыв
Міст експрес - Порушення закону

Моїй радості не було меж, коли я дізнався, що працюватиму в компанії "Міст Експрес". На сайті цієї фірми в розділі "Про компанію" красується текст: "Компанія «Торговий Дім «Міст Експрес» в Україні представляє інтереси міжнародної корпорації «Meest Corporation Inc.» та входить в одну з найбільших в Україні фінансово-промислову групу «Росан»." (компанія з іноземними інвестиціями це ж так класно!!!), а в розділі Подробнее>>

14.12.2014 | положительный отзыв
Міст експрес - Возмущениям нет предела

Немного прочитала о Львовском филиале и думаю, почему я раньше сюда не заглянула????? это просто кошмар!!! дело даже не в просрочке доставки - дело в потере товара!!! потеряли товар и морозятся, а у меня из - за их про***** куча проблем теперь... закрыть их к чертовой бабушке, чтоб не занимали место под солнцем, которое по праву принадлежит другим компаниям...возмущениям нет предела!!! Подробнее>>

01.12.2014 | отрицательный отзыв
Міст експрес - Четверо суток везут груз из киева в донецк

Это ЖОПА!!! Четверо суток везут груз из Киева в Донецк. Причем на третьи сутки он был еще на оболони. Я зае***лся ждать, такого нигде не видел! Надеюсь они разорятся. Подробнее>>

01.12.2014 | положительный отзыв
Міст експрес - Будь проклят день когда я узнал о существовании этого горе перевозчика

Будь проклят день когда я узнал о существовании этого горе перевозчика. На рынке достаточно известных и порядочных компаний, но кто то еще решил срубить на перевозках, и результат - Мист экспресс. 4 дня не могу добится где находится груз, обещают перезвонить, потом не берут трубку. Люди, не работаейте с ними ни за какие коврижки, или будете разыскивать свой груз по всей Подробнее>>

22.11.2014 | положительный отзыв
Міст експрес - Никакого желания работать

Работа правобережного и левобережного филиалов компании в г. Киев не выдерживает никакой критики. Никакого желания работать. До сих пор не можем успокоить клиента, которому из столицы в Бровары доставляли груз неделю!!! только из-за того, что не могли определиться, какой филиал должен этим заниматься. Подробнее>>

21.11.2014 | отрицательный отзыв
Міст експрес - Постараюсь не работать больше с этой компанией

Груз отправили из Одессы 28 декабря. Сделали это с мист-экспресс только потому, что пообещали доставить 30 числа. На складе в Донецке 30 декабря ничего толкового сказать не смогли, кроме того, что никто не знает, где наш груз. Общение с одесским представительством также не принесло ничего нового, знали они столько же, сколько и в Донецке. Первый рабочий день восле Нового года Подробнее>>