goldi - Компанія не для ледарів

Автор:yana2000

Дійсно потрібно багато працювати. На попередній роботі могла дозволити сидіти в інстаграм та паралельно відповідати подружкам)) Тут такого точно не буде. Потрібно бути готовим до того, що завдань буде багато. Проте, це дійсно добре оплачується

Багато можливостей для розвитку. Коли приходиш працювати продавцем - реально за пів року вийти на рівень регіонального менеджера. Хороший рівень зарплат. Компанія підтримує будь-яку ініціативу, яка йде від працівників. Керівництво включене в робочий процес та завжди готове навчати персонал. Якщо бачать, що толковий працівник - можливі відрядження закордон та відвідування виставок

29.06.2022 | положительный отзыв
Крутая компания

Мне очень нравится работать в команде целеустремлённых профессионалов своего дела. Как конструктор приобрела здесь замечательные навыки. Всегда буду благодарна этому коллпктиву Подробнее>>

20.09.2021
Goldi

Невежество и хамство это конек руководителя компании . Всем конструкторам на заметку, вы не одно изделие не сможете утвердить, потому что будет все плохо. Принцип работы компании следующий, покупаются вещи в Магазинах zara, H&M,Bershka .... и делаете копию, но все равно будет все плохо, то рукав в оригинале не тот, то объёмы в оригинале не те, то вместо манжета надо

Киев

20.01.2021 | положительный отзыв
Льонокомбінат GOLDI

За час роботи не виникло жодних ситуаций що змусили б задуматися чи варто працюваті далі чи ні.
Гідні та комфортни умові праці. Якщо ви маєте бажання розвиватися в житті то Льонокомбінат дасть вам для цього абсолютно все. За час роботи на Льонокомбінаті не було жодних ситуацій щоб змусили задуматися про подальшу роботу на підприємстві. Хочу зауважити що працючи кожного дня з керівництвом не виникало жодних конфліктних ситуцій. Тому моя думка однозначно, тільки позитивна. ...

Киев, Ровно

17.09.2017
Льонокомбінат GOLDI

Все окрім колектива то є негативно. Яна зам директора, груба і не вихована дівчина якій 25 років а ставить з себе принцесу. Якщо їй щось не подобається в кращому випадку штрафує ( -500 грн від зарплати), може навіть звільнити. Якщо хтось краде речі то за них вираховують з вашої зарплати, бувають не достачі по 5000 грн і більше. Ця робота не коштує тих сил та нервів, за їх скупу зарплату. Ще й зарплату дають частину мінімальну а все інше відсилають з машиною яка товар везе, а потім сиди і чекай коли вона приїде і не факт що не забули передати. Я не рекомендую цю контору нічого хорошого окрім знайомства з колегами ви не знайдете.
Дуже приємний, і добрий колектив. Ті люди які роблять цю роботу кращою. ...

Киев