Profi Praca

Всі які можливі!. Якщо у вас є розум, тоді обходьте цю фірму стороною, [В.] інст, vadim_profopraca, саме яке є бидло. Як тільки ви віддаєте гроші з вами одразу починають вже говорити по іншому. Дійсних вакансій які вони пропонують це 20%, решта це їхня буйна фантазія для гарної картинки. Обіцяють одне по приїду отримуєш зовсім інше, на питання за що я заплатив Вадимка ще починає надувати зябра і підвищуючи голос запитуючи чим я ще не задоволений... Всі їхні фабрики шоколаду і текстилю чиста вигадка. По приїзду вони кажуть, що готуються ще якісь документи, просять почекати і так можна чекати тижнями. На телефонні дзвінки можуть відповісти раз на тиждень, і то із обіцянками що через 5 хв вам передзвонять і все вирішать. Ніхто звісно вам не передзвонює. Гроші не повертають. Висновки робіть самі. Буду постити це на всіх сайтах же тільки зможу достукатись до людей.

Украина

15.11.2023 | отрицательный отзыв
Profi Praca

Шарашкіна кантора! Компанія займається вивозом людей, завчасно знаючи, що роботу вони там не знайдуть! Головне взяти гроші, а там як буде. Комунікацію вели з Вадимом. В Швейцарії не змогли отримати дозвіл на проживання та роботу. Альтернативних варіантів не запропонували. Добу в дорозі, витрачені кошти пішли в одне місце.

08.10.2022
Profi Praca

Врут очень правдоподобно ..Купили с девушкой вакансию для семенной пары , приехали в офис (к людям которые реально ищут работу ) в Германии , и нам говорят работы нету , сидели 2 недели за свой счет , хорошо немцы не кинули нас на улице . Вадиму что одному что второму «огромное спасибо» , врут и не краснеют . Не советую Подробнее>>

04.04.2022
Profi Praca

Договором можно подтереть сами знаете что.Ребят, не ведитесь… кинули моих подружек на 540 евро.. нашли им типа вакансию в Амстердаме, они за неё заплатили (за эту вакансию), а по факту начали втюхивать другое и тянуть время. Они съехали со своей кВ в Польше, в итоге им негде жить, предлагают перевозчика за 200 евро с человека, который повезёт непонятно куда, при Подробнее>>