Микола:

Багото роботи, але це того варте.

Доброго дня. Я робітник компанії. Подобається те що вона мені дає розвиток професіональний. Компанія відкрита до того щоб послати наприклад нас на курси чи ще щось таке.

г. Киев, Chernivtsi

07.05.2018
Отзыв о работодателе «Вибір Комфорт»

Возврат вложенных денег законным путем из псевдо-кредитных организаций, финансовых пирамид, накопительных программ, приобретения товаров в рассрочку в группах, лизинговых компаний Обращайтесь по тел.: 093 261 59 53, 098 778 85 88 www.hafpartner.com
Не указаны ... Подробнее>>

14.03.2016 | отрицательный отзыв
Отзыв о работодателе «Вибір Комфорт»

Кваліфікована допомога в поверненні коштів із лізингових компаній (Автофінанс, Еталон, Ваш Авто, Євролізинг, ИГК, Атлант Траст Трейд та ін.). Маю позитивну практику (96% клієнтів кошти повернули).Консультація та аналіз документів безкоштовно.Можливий повний супровід судового процесу. 068-76-73-111.
--- ... Подробнее>>

03.07.2015 | отрицательный отзыв
Отзыв о работодателе «Вибір Комфорт»

Є три тернопільських співвласника із статутним капіталом 1000грн.іх ніколи не буває на робочому місті.
Люди не ведеться на цю компанію .це лохотрон.прикриття лізингової компанією. Оголошення розміщенні на сайті авто ріа, пропонують автомобілі за найнижчою ціною ... Подробнее>>

17.07.2015 | отрицательный отзыв
Отзыв о работодателе «Вибір Комфорт»

шановні клієнти пишемо пропозиціх як наказати працівників даної компанії. Комментарии к отзыву
ТОВ ЛК Лізингова компанія - веде підприємницьку діяльність шляхом обману. ... Подробнее>>

20.07.2015 | положительный отзыв
Отзыв о работодателе «Вибір Комфорт»

Я звертаюсь до співзасновників лізингової компанії. Я обіцяю, ми знайдемо всіх вас, пощади не буде. Схаменитись, і поверніть людям гроши. Комментарии к отзыву
Їх не має ... Подробнее>>

02.08.2015 | положительный отзыв
Отзыв о работодателе «Вибір Комфорт»

гроші можна повернути, порада тим хто постраждав від цих шахраїв: пишіть заяву в міліцію, незнаю чому но вони їх бояться як вогню, мені повернули гроші всі до копійки до тижня часу після того як проти них відкрили кримінальне провадження слідчі стверджують що всім громадянам які писали заяви повернуто кошти Комментарии к отзыву
Щиро вдячний компанії за те що повернули мені гроші, після того як чемно брехали мені довго і нудно, ... Подробнее>>

20.08.2015 | отрицательный отзыв
Отзыв о работодателе «Вибір Комфорт»

Не знаю кому тут дякую сказати написав заяву до меліції ше два місяці як направили то до суду ,більше я в казки не вірю суд я програв,тепер пропоную зібратися всім шо такі як я і зустрітися з тою директором,нехай відчує наш суд!
вміють говорити гарно ... Подробнее>>

15.09.2015 | отрицательный отзыв
Отзыв о работодателе «Вибір Комфорт»

це одна із шахрайських організацій. Повернути свої кошти можна через суд, або через міліцію (в залежності від конкретних обставин справи). Моя порада: не витрачайте час, якщо вже зрозуміли що попались до них на гачок, то негайно звертайтесь до юриста який професійно підійде до вашої проблеми і професійно складе всі необхідні документи. Повірте, боротьба з такими компаніями дуже важка, а судовий процес може тягнутись до пів року. Прохання до Вас, хто може/хоче, будь ласка, скиньте мені свій "лист-повідомлення" про збільшення ціни. Він мені потрібен для долучення до заяви про шахрайство цієї компанії. Цю заяву наступного тижня буде відправлено до Прокуратури, цілком ймовірно що вам це також допоможе коли розпочнеться розслідування по цій компанії... моя ел.адреса: lili-ya5..[]..ukr.net ... Подробнее>>

ТОЛЬКО ПОЛОЖИТЕЛЬНЫЕ ОТЗЫВЫ

О ВАШЕЙ КОМПАНИИ В ИНТЕРНЕТЕ