Смачно, швидко та зручно - Погрози

Уважаемая Марина Гридина! Прекратите писать угрожающие письма моему ребенку, инвалиду 2 группы, Елене.Что за договор 316553551? ничего моя дочь не подписывала, ничего у вас не заказывала, на почту никогда за посылкой не ходила.. что за претензии?

12.04.2015 | отрицательный отзыв
Смачно швідко та зручно - Долг

посмотрела этот сайт зарегистрировалась и мне начали приходить письма что я им должна деньги и так далее но удивило то что они даже фамилию мою не правильно пишут !приходят письма с угрозами вернуть деньги при этом всем я ничего не заказывала!очень плохой сайт и администрация! Подробнее>>

21.06.2024 | положительный отзыв
Зручно

Zakupka зручна платформа для ведення бізнесу. Зручно додавати нові товари, редагувати наявні. Інтерфейс інтуїтивно зрозумілий. Робота з клієнтами стала простішою. Загалом, задоволені.
Єдине, що ціни зростають на розміщення. Навіть не знаю, чи окупитися цього року.

05.04.2023 | положительный отзыв
Рекомендую. Дуже зручно, що самостійно обираєш маршрут, таким чином працюю біля дому. ЗП кожного четверга. Працюю третій тиждень поки задоволена.

самостійно обираєш маршрут, таким чином працюю біля дому. ЗП кожного четверга
Постійно задіяний телефон, швидко сідає

08.06.2024 | положительный отзыв
Швидко гроші

Працюю в Швидко гроші другий рік, підходить, що тут офіційне працевлаштування, заробітна плата на карту вчасно, в офісі все є для роботи, ще й вихідні самій можна обирати.
не вистачає кавомашина та генератора

23.04.2024 | положительный отзыв
Швидко гроші

Подобається працювати в Швидко Гроші тим що зручний графік, всьому навчають допомагають якщо якісь питання, вчасна виплата зп і головне що офіційна робота і оплачують отпуск і лікарняні
немає негативних сторін, клієнти різні бувають але все подобться

09.04.2024 | положительный отзыв
Швидко гроші

Працювати в Швидко Гроші приность мені задоволення, бо тут я спілкуюсь з людьми допомагаю оформити кредит, є різні конкурси в компанії, зп вчасно виплачують, є різні способи отримати премії, загалом я ще й подружку влаштувала на роботу сюди тільки в інше місто
немає

29.03.2024 | положительный отзыв
якісно та швидко

Дякую команді майстрів за якісний ремонт моєї квартири. Не лише вони виконали всі роботи швидко та бездоганно, але й запропонували деякі інноваційні рішення, які значно покращили функціональність приміщення. Окрім того, вони встановили екологічно чисті матеріали, що додало квартирі затишку та...
Прайс трохи вище за інших

28.03.2024 | положительный отзыв
Замовляти прикраси онлан, швидко та просто

Замовила в інтернет-магазині СЮФ браслет у подарунок мамі. Доставили швидко, браслет дуже гарний, мамі дуже сподобався. Спасибі за якісну продукцію і відмінний сервіс!
Мені всі сподобалось..

22.03.2024 | положительный отзыв
Швидко гроші

Работала в Швидко Гроши,месяц назад уволилась, могу сказать что остались только положительніе воспоминания об этой компании. Глафик плавающий был, очень удобно, своеевременная оплата труда, премии кадждый месяц. Пару раз я даже за свои результаты выиграла призы от Швидко Гроши. Работа была рядом, при устройстве пошли на встречу подобрали отделение ближе всего к дому. Очень приятные коллеги, помогали очень. Взяли меня на работу совсем без опыта. Рекомендую для трудоустройсва
не нашла

10.03.2024 | положительный отзыв
Швидко гроші

Если ты амбициозный, комуникабелен и хочешь развиваться, то тыдолжен поработать в Швидко Гроши, работа не очень сложна, главное выполнять все свои должносные обязаности, Хороший график, возле дома и карьерный рост обеспечен, большое количество общения с людьми и дружный колектив, что не мало важное!
не выявил