Валерія С*********а:

Вітаю! Я хотіла б поділитись своїми враженнями про роботу в магазині парфумерії Брокард. Я тут уже кілька місяців. Перше, що мене вразило, це атмосфера у магазині. Брокард — це не просто точка продажу флакончиків, що смачно пахнуть, це справжнє вікно у світ легендарних брендів.

Так, треба багато навчатися, бути крутим експертом, якщо хочеш отримувати гарну зп, але воно того вартує!

Киев, Днепропетровск, Харьков

16.09.2023 | положительный отзыв
Брокард Украина

Дуже приємно, коли лояльні клієнти повертаються до нас знову і знову. Це свідчить не лише про високу якість нашої продукції, а й про рівень обслуговування. За довгі роки роботи у Брокарді наші дівчатка стали справжніми професіоналами, які прагнуть створити маленьке свято для кожного покупця. Дякую Брокарду за можливість працювати в чудовому місці та щодня дізнаватися про щось нове.
ні.

23.08.2023 | положительный отзыв
Брокард Украина

Хочу подякувати керівництву мережі Брокард за чуйне ставлення до продавців. Дорога відкрита для всіх. Продавці-консультанти, які досягають хороших результатів, отримують можливість розвиватися та стати менеджерами у компанії. Я одержала таку можливість через 2 роки роботи.

14.08.2023 | положительный отзыв
Брокард Украина

Працюю «консулом» у Брокарді вже 5 років і хочу висловити подяку директору Валентині Сергіївні та всім нашим дівчатам, з якими склалися найтепліші стосунки.
може і були дрібниці, але не згадаю такого важливого чогось..

13.10.2017
Брокард Украина

Директор магазина в Мост Сити София,видимо ,внесла меня в чёрный список.Причиной тому мой отказ работать в Эгзагоне!Я перед этим прочла несколько отзывов и на этой основе отказалась от работы там,но я ей сказала,что очень хочу работать просто в отделе!София без стеснения ответила,что им нужно закрыть вакансии на Эгзагон,а в общий отдел меня не возьмут!!!При этом разговаривала со мной надменным тоном!Моя знакомая так же пыталась устроиться в Мост в Брокард и та же София Ее не приняла,как рассказали девочки,работающие там,София подбирает людей ,которые не будут ей конкурентами в работе,т.е ,если ты работала на должности управляющей ранее,то Всё!!!!твоя песенка в Брокард с директором Софией спета!!!!
Посоветовала знакомая,очень красиво рассказано! ...

Киев, Днепропетровск, Харьков

09.03.2017 | положительный отзыв
Брокард Украина

Брокард-Днепропетровск!!! Указывайте пожалуйста в объявлениях место работы салона ,куда требуется сотрудник - левый берег....караван. или правый берег....плаза и тд. и т.п. Сеть ведь не маленькая.А место работы довольно таки существенный вопрос для соискателя.Благодарю за понимание!
В поиске работы, непосредственно парфюмерии косметики . ... Подробнее>>