Партнер Плюс

Телефонувала в call центр, запитати чи є в них навчання лікування розацеа на лазерному апараті, у відповідь "Когоооооо??". Питання до директора "Де ви набрали таких хабалок?". Мені нахамили, коли я телефонувала перший раз, потім другий. Хоча надія була на те, що другий раз слухавку підніме більш чемний оператор. І третій. Коли на третій раз я сказла, що я хочу поскаржатись на нечемне спілкування дівчина почала випитувати мої персональні дані. Я сказала, що вона взагалі не має права ставити такі питання. Вона сказала, що передасть керівництву. Для людей, які шукають роботу. Якщо при звичайній консультації по телефону вони себе так ведуть, то я уявляю, що там в тому call центрі робиться. Я написала скаргу на email. І в директ в Інстаграмі. Сидять ці ж самі хабалки, і відповідають "Ми передамо дирекції". Питання до директора "Навіщо ви якимось хабалкам даєте так багато доступу? З вами взагалі в обход цих бичок можна якось зв'язатися, Онищенко Алла Петрівна, чи вам нема коли контролювати "обличчя" вашої організації ? Сором і ганьба!

Не рекомендую людям йти працювати операторами в call центр

15.02.2022
Партнер Плюс

Устраивавшись на работу, спрашивала официальное устройство? Старший админ Валентина Михайловна ответила после месяца испытательного срока да! Работала год никто не устроил) Помимо этого, отвратительное отношение к администраторам, хочу высказаться ещё о старшем администраторе Валентине Михайловне Воробьевой, которая ставит смены не 2/2 по графику, а может выставить график 4/3 , 4/1 как будет удобно, по мимо этого, вся работа делается вручную, Подробнее>>

14.08.2020
Партнер Плюс

Отвратительный Таксопарк из Ульяновска, обманывают с З/П, штрафи, одни только обещания, договора липовые (должны только вы а с них ничего)будьте осторожны не верьте в их обещания!Липовые штрафи за нарушение пдд, проверяйте сами по базе а то будете платить за воздух! Подробнее>>