TOP WORK

Вікторія:

Цікава компанія з цікавим продуктом. Прийшла працювати в компанію пів року тому. Top Work забезпечили мені все необхідне для роботи з першого мого дня роботи. Колектив попався гарний і керівник у нас теж чудовий і розуміючий. Я задоволена роботою в компанії Top Work.

Киев

19.09.2024 | положительный отзыв
Співпраця з Top Work

Працюю з компанією Top Work проектним рекрутером. Допомагала знайти кандидатів до різних відділів. Завжди чіткий, зрозумілий процес відбору. Зворотній зв’язок по кандидатам надається вчасно та розгорнуто. Рішення не затягуються. Комфортно працювати як і з відділом HR , так і з...
----

11.09.2024 | положительный отзыв
TOP WORK

Я пропрацюю в компанії Top Work вже рік. За цей час роботи залишились тільки позитивні враження про компанію. Супер дружній колектив, які завжди готові тобі допомогти, щось підказати. Керівництво завжди відкрите до нових ідей та пропозицій. Також компанія забезпечує всім, що потрібно для роботи, якщо є така необхідність. Дуже сподобалось, що компанія дає можливість розвиватись і кар’єрно зростати. Можу впевнено сказати, що на разі, це одна з найкращих компаній в якій мені доводилось працювати.