ЮФ Справедливость отзыв сотрудника Дмитрий Зенкин

Молодая и перспективная команда фирмы Справедливость , которую я имею честь представлять, консолидирует представителей юридической профессии - всехтех, кому не безразлично будущее нашего государства, народа и юридической профессии в целом. Уверен, что наша воодушевлённая и кропотливая работа станет достойным взносом в формирование Украины как, действительно, правового государства.
И хотя на сегодняшний день в фирме работает небольшое количество юристов и адвокатов, их труд вдвое эффективнее и заслужил хороший репутационный бал на рынке высококачественных юридических услуг.
Все сотрудники компании работают как единое целое, отлаженный профессиональный механизм.

09.06.2015 | отрицательный отзыв
ЮФ Справедливость отзыв сотрудника Приймак С.М.

В юридичній фірмі Справедливість всі без винятку юристи компанії виступають у ролі наставників, порадників клієнтів, досконало знаючи теоретичний матеріал, ми зароджуємо нову (для бізнесу Української держави ) форму співпраці, підходячи до будь-яких проблемних питань комплексно, тобто перш ніж готувати позовну заяву про стягнення боргу, пробуємо вирішити це досудово-мирним шляхом, допомагаючи сторонам спору розібратися у причині проблеми, а вже потім вдаємося до кардинальних методів уникаючи проблем майбутнього виконання рішення суду. Хотілося б відзначити вагомий внесок у розвиток фірми - керівника приватного підприємства Зенкіна Дмитра Олександровича, який, не дивлячись на свій молодий вік, вже здобув неабияке визнання серед колег, контрагентів Подробнее>>

09.06.2015 | положительный отзыв
ЮФ Справедливость отзыв сотрудника Іван Сергійович

Незважаючи на складності в роботі, фінансову кризу, головним показником ефективності діяльності юридичної фірми Справедливість ( Web-сайт: spravedlivist.in.ua ) залишається позитивне розв’язання та вирішення проблем, з якими звертаються до них клієнти, з ентузіазмом шукають нові та оригінальні підходи у наданні правових послуг. Адже, юрист - це людина, яка засвідчує яскраві промінчики нових надій та сподівань для тих, хто потрапив у юридичну безвихідь .Дійсно, можна з впевненістю стверджувати, що колектив юридичної компанії Справедливість є прикладом для кожного з нас, адже, подаючи руку правової допомоги ближньому, вони роблять наш світ кращим і добрішим!Я дуже вдячний всім без винятку Подробнее>>