Main School

Ольга:

Main School — это место, в которое хочется возвращаться. Я проработала здесь уже год и с каждым разом уверяюсь, что сделала правильный выбор компании. Творческий коллектив, который всегда поддержит, руководство понимающее, креативное и идущее навстречу. Недавно компания оплатила мне курс по повышению квалификации. Сотрудников здесь ценят, всячески мотивируют и помогают в любом вопросе. Рекомендую эту школу всем, кто ищет не просто работу, а место в котором можно расти и развиваться.

19.07.2019 | положительный отзыв
Main School

Лілія:
Main School чудова молода компанія. З новітніми підходами до ведення бізнесу та дружньою атмосферою, що спонукає до розвитку та креативу. Точно це знаю, бо працюю тут вже два роки, ми успішно створюємо атмосферу, правила і культуру MS! Власник та засновник компанії Ігор Закалов лояльний, розумний, сучасний керівник ?? який підтримує та стимулює бажання розвиватися. Компанія оплачує курси, тренінги та семінари для персоналу. Якщо в тебе є бажання, то це саме та компанія де можна «рости» та удосконалювати свої професійні навички. Як і в інших місцях інколи бувають складнощі, але вони завжди вирішуються, що в цілому призводить до постійних змін на краще. Приєднуйтесь до нашої «Супер команди»! Подробнее>>

ТОЛЬКО ПОЛОЖИТЕЛЬНЫЕ ОТЗЫВЫ

О ВАШЕЙ КОМПАНИИ В ИНТЕРНЕТЕ