Харківський загін воєнізованої охорони

Николай Иванович:

Скотячі умови праці! Скотячє відношення керівництва до підлеглих! Матеріального забезпечення немає! Одним словом ти повинен померти за цю роботу та щей за ті копійки які плаять як собакі кістку.

02.02.2021
УЗ ВП ХАРКІВСЬКИЙ ЗАГІН ВОЄНІЗОВАНОЇ ОХОРОНИ

Что же случилось на южд в вп "Харківський загін воєнізованої охорони" неужели за сколько лет удосужились подать объявление что им нужны стрелки, а ведь раньше и подойти нельзя было к отряду. Чуть что кислые лица кричали " набора нет!" а тут спустя годы добили всё что можно. Это когда тебе мозги выносят за оружие при зарплате в 6000! Это когда

Украина, Харьков

15.07.2020 | положительный отзыв
ВП Харківський загін воєнізованої охорони

вп Харківській загін воєнізованої охорони м.Харків. Керівники цього підрозділу завжди відрізнялися своєю нахабністю та неповагою до звичайних стрільців охоронників. Також відрізнялися корупцією у самому підрозділі, а саме працевлаштування стрільців за хабарі та кумівство. Та тільки от нажаль в останні часи і роки ця праця знецінилася, останнім часом мізерні зарплати і не забезпечення речовим майном доводить що немає сенсу платити хабарі Подробнее>>

15.04.2019
Харківський державний університет харчування та торгівлі (ХДУХТ)

Черевко Александр Иванович:
Положительные отзывы можно было бы написать…. Но я хочу сказать всем, что ХДУХТ (ХИОП)- это общество не честных и подлых людей! Тут каждый так и мечтает друг-другу в душу плюнуть!!! Я как ректор университета- горжусь, что у меня работают такие крысы!!!! Ура я как ректор- миссию почти выполнил! Жду когда университет закроют, а точнее заберут лицензию! PS: Спасибо твари, что выбрали меня быть ректором! Подробнее>>