Отзыв о работодателе «ТОВ Компанія Тривіта»

Егор Смайл:

- не замечено

- удобное месторасположения (3 мин от метро).
- хороший коллектив (правда со всеми не успел познакомится).
- стремление развивать компанию во всех направления, включая интернет.
- большой поток идей, которые со временем я уверен будут реализованные и воплощены в жизнь.

г. Киев, ул. Семашка 50

21.04.2023 | положительный отзыв
Отзыв : Компанія тек, тов «торгова електрична компанія»

Постачальник електроенергії і газу для підприємств, заводів, готелів, непобутових споживачів, малого бізнесу і населення. Понад 700 компаній обирають нас як постачальника за вигідними тарифами на електроенергію для підприємств. Ми пропонуємо індивідуальний графік оплат та повний доступ до даних споживання, юридичний та консультаційний супровід.

04.12.2023 | положительный отзыв
ТОВ "ОХОРОННА КОМПАНІЯ "РІВЕЙРО"

Охоронна компанія, в якій я працюю надає високоякісну підготовку і диспліновану команду охоронців. Це дозволяє нам впевнено виконувати наші обов'язки.
Затримали зарплату на один день

21.11.2023
ТОВ "ОХОРОННА КОМПАНІЯ "РІВЕЙРО"

Працюю в компанії вже майже пів року і можу сказати, зарплату вивлачують чітко, новачків підтримують та навчають головне дійсно мати бажання! Компанія постійно розвивається і хороші перспективи для активних людей.)
Був конфлікт з начальником але він швидко вирішився

10.11.2023 | положительный отзыв
ТОВ "ОХОРОННА КОМПАНІЯ "РІВЕЙРО"

Класна компанія, вроді всі адекватні графік сам вибрав в якому мені удобно робить і зп вовремя. Так шо не прогадав, добре влаштувався на роботу.
Немає

08.11.2023 | положительный отзыв
ТОВ "ОХОРОННА КОМПАНІЯ "РІВЕЙРО"

Работаю в компании, начальство относиться хорошо, график лично для меня комфортный, зп выплачивают вовремя
пока меня все устраивает

03.09.2022
АЛД Автомотів Україна/ALD automotive Ukraine/ТОВ Перша лізингова компанія

Насправді вийти з асоціації лизингодавців це дивна історія, але формат веденя бізнесу ald automotive в Україні дає зрозуміти причини.Подвійна бухгалтерія, з/п у конвертах, протизаконна переховування авто від зсу, постійні обшуку сбу та прокуратури.Французьська ширма і типовий бізнес часів януковича Подробнее>>

13.04.2021 | положительный отзыв
ТОВ Охоронна компанія "Укри"

б т "Айдаровець" Не даремно їх розформували на вимогу Європи вульгарний, брехун обіцяв одну зарплату а платив менше зняв з мене 4250 грн за форму а привіз подерту вонючу жах , текучка 90 %. Умови ні чайника, ні м/х як хоч так чергуй . Ввів штрафи не зрозуміло за що, це повний п ц. Обходьте цю кантору дорогою !

Львов

06.10.2020
ТОВ Електротехнічна компанія

Задумайтесь, когда приходите туда устраиваться на работу снятое помещения под гаражи. Оформляют на работу действительно быстро не проходя мед осмотра и берут кого попало понятное дело куча алкашей психов и прочих не адекватов можете встретить. А по поводу жилья так я вам так скажу они высчитывают из з/п так как више 10 000 там не кому не платят а работа

Украина, Киев

07.01.2019
ТОВ «МЕБЛЕВО-БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ «МОДНИЙ ДІМ»

Директор ТОВ "МБК "МОДНИЙ ДІМ" Поварніцина Катерина Олегівна взагалі не сплачує оговорену заробітну платню, час від часу сплачує незначну частку вже відпрацьованих людьми грошей. Приймає людей на роботу і годує їх обіцянками. Їй в цьому Допомогае кидати людей на гроші їй Кириченко Руслан Євгенович (директор СК "Бумранг". Поварніцина К.О. виступає також від ТОВ «БК «ВЕСТ БУД ПЛЮС» (ЄДРПОУ 40227482 Смирнов Подробнее>>