Анна:

Компания крупная и біла удивлена, что находится во Львове

При собеседовании необходимо пройти ряд психологических тестов, а после заполнить еще шесть тестов. В общей сложности на заполнение уходит около 4 часов. Кадровики обещают перезвонить и сообщить результаты через 14 дней. И на это, собственно, и рассчитываешь, пройдя все тесты. Но потом они не перезванивают, а когда я писала на почту с просьбой уточнить, по каким именно критериям я не подошла на данную вакансию, меня так же проигнорировали. Считаю, что это проявление неуважения и недобросовестности. А что говорить, если уже на этапе отбора персонала сталкиваешься с таким.

г. Львов

21.08.2015 | положительный отзыв
Отзыв о работодателе «ПАТ "Концерн Галнафтогаз"»

задавали трохи дивні питання, які на мою думку в принципі не стосуються роботи. Також дивакуваті психологічні тести. Нічого не повідомили про результат співбесіди.
великі цицьки у рекрутерки ... Подробнее>>

21.08.2015 | отрицательный отзыв
Отзыв о работодателе «ПАТ "Концерн Галнафтогаз"»

Ніхто тебе не має за людину. Приходилось працювати по 24год на добу. По змінах міняльсь 3-є операторів тобто 12год через 24год. Офіційна відмазка керівництва - не можемо знайти працівників. Але насправді вони і не пропонували відповідних умов праці. Понаднормові години ніхто не врахував. А ще потрібно активно рекламувати різні гидотні продукти, як "ізотоніки" також різні акції, якщо забув комусь із клієнтів промити мізки тобі знімали гроші із зарплати. Це була найгірша робота на якій мені доводилось працювати, через значний моральний тиск з боку керівники АЗС Івана.
платили за стажування. ... Подробнее>>