АВК кондитерська компанія

Дуже давно хотілося залишити відгук про кондитерську команію авк. Довелося мені попрацювати у відділі продажу, в каналі лінійного роздрібу. Це було жахіття!1) Співробітників починають обманювати ще на етапі співбесіди, стосово мотивації та умов праці.2) Виплата зарплати , з постійними затримками.3) Стосовно виконання показників то плани виставляються "з неба", добавляються прирости, які нічим не обгрунтовані, не обумовлені...,що відповідно впливає на заробітню платню. Доречі мотивацію щомісяця змінюють, і не в кращу сторону.4) Велика проблема в "хворих амбіціях" керівного складу цієї канторки. 5) Окремо варто відмітити роботу дистрибутора: стс це жахлива логістична компанія. Постійні недовози, невивози, поїдання водіями продукції (відшкодування для клієнта рахунком агента)... Все це негативно впливає на виконання планів, демотивує клієнтів до співпраці... 6) Варто виділити нто дистрибютора, в даному випадку це людина, яка мало що вирішує в плані проблем,, але про те, до зарплати агентів ставився як до фінансового ресурсу, яким можна покрити "бока" логістики, бухгалтерії, операторів... Вираховув все що міг... При цьому, керівництво авк на це не впливало.7) Протермінована продукція, брак упаковки, потайка шоколаду практично все це викуповує агент за свої кошти. Від авк лише обіцянки.8) Хочеться відмітити відділ маркетингу, який спочатку робить, потім думає. Дуже багато не дієвих акцій...9) Малий асортимент товару, який повільно продається в торгових точках. Через погані продажі, клієнти не хочуть замовляти повторно, хоч товар і розташований в активних споживчих зонах, це йому не дає хороших продаж.Ще можна було б писати і писати....Але і цього достатньо, щоб зрозуміти безперспективність компанії і самих співробітників в компанії. Доречі, співробітник який звільняється, заробітню плату отримує з великим трудом або не отримує взагалі, окрім офіційної частини.Залишаю відгук лише з метою попередження, так як в мене в свій час був вибір і обравши " авк" мені довелося дуже пошкодувати за свій вибір.

16.04.2017
ГК АВК, АВК-Т, АВК-К

омпания, работающая в сфере госзаказа, оказывает услуги клининга и поставки бытовой химии. При устройстве требуют очень высокую квалификацию, обещают высокий уровень з/п, хороший офис и т.д., в общем золотые горы. На деле "Шаражмонтаж" с неадекватным барином, с манией величия и паранойей. Руководитель вообще не может поставить задачу, обрывки потока сознания в скайпе, остальное допирайте сами. Устраивают в белую на 0,25 ставки и то когда уже за горло возьмешь. Целые региональные подразделения кидают на з/п, тупо не платят и все, регионы как правило оформлены на серую фирму. Бухгалтерия это вообще, цирк уехал, а клоуны остались. В общем сто раз подумайте хотите Подробнее>>

21.04.2023 | положительный отзыв
Отзыв : Компанія тек, тов «торгова електрична компанія»

Постачальник електроенергії і газу для підприємств, заводів, готелів, непобутових споживачів, малого бізнесу і населення. Понад 700 компаній обирають нас як постачальника за вигідними тарифами на електроенергію для підприємств. Ми пропонуємо індивідуальний графік оплат та повний доступ до даних споживання, юридичний та консультаційний супровід.

18.06.2024 | положительный отзыв
Компанія подобається,

Компанія подобається, все платять вчасно. Роботи багато, хто працювати не любить, тому тут не сподобається. У компанії активно просувають кар єрними сходами, зп біла, що радує
поки не стикався

24.03.2024 | положительный отзыв
Стабільна компанія.

Стабільна компанія. Зручно дістатися. Непоганий колектив. Зарплата повністю біла.
все класно

14.03.2024 | положительный отзыв
Хороша компанія

Хороша компанія, яка знаходиться в зручному місці, всередині – стильний офіс. Різні графіки роботи, а головне офіційне працевлаштування, відповідно, зарплата вся біла і її чітко виплачують без затримок.
Все класно

25.02.2024 | отрицательный отзыв
Волинська фондова компанія: хороший досвід

компанія дає можливість постійно навчатись і набувати нового досвіду, якщо хочеш розвиватись то маєш усі можливості для цього
важко буває в спілкуванні з клієнтами, які мають завжди свою правду і не хочуть слухати

25.01.2024 | положительный отзыв
Не погана компанія

Є можливість кар єрного зростання. Можна просто додадково підробляти допомогаючи стажувати нових співробітників.
Є система штрафів за погане виконання

12.01.2024 | отрицательный отзыв
Стильком stylecom.ua: нормальна компанія, але роботи багато

Працював довгий час на складі комірником. Все було добре, платили зарплату коли обіцяли, нормально відносились
Часом було зимно на складі, думаю, що економили на опаленні і роботи ставало ще більше і більше, а зп така сама.

13.12.2023 | положительный отзыв
Моя улюблена компанія

Одним з найяскравіших моментів моєї роботи на було бачити, як наша активність у соціальних мережах справляє позитивний вплив на зростання бренду. Це була дійсно захоплююча подорож, де кожен допис, кожен відеоролик, кожен інтерактивний пост мав своє значення та відбивався на...
Потрібно більше цінити свій персонал, та надавати банальні плюшки (чай, кава, цукор и т.д.)