Компания "Работа в Европе" (Work in Europe)

Наконецто взялись за него. Мы с города Белцы. В прошлом году работали через него полтора месяца отработали на автомобилом заводе, так фирма, на которую мы приехали работатт была банкрот, и мы не знали этого, а этот подлый человек знал и понимал, что мы не получим деньги зарплату и подставил нас, уехали ни с чем. Но мы выкрутились и работаем сейчас на нормальной фирме немецкой. Не связывайтесь с этим украинцем. Он обманет Eurojobmarket.com мошенники Сейчас у них этот номер телефона 46736108256

21.10.2023 | отрицательный отзыв
Компания "Работа в Европе" (Work in Europe)

Приветствую. Прошло 8 месяцев с момента последнего контакта с представителями данной организации. Я по прежнему не получила возврат средств за невыполненные обязательства в размере 350€. 4 месяца переписки по поводу эфимерной вакансии и обещаний это то, за что они взяли плату. И я по прежнему не рекомендую данное агентство.

04.02.2023
Компания "Работа в Европе" (Work in Europe)

Такої фірми не існує не прикрашаєшся якщо захочеш повернути свої кошти назад. Звернулась на рахунок роботи в Канаді начиталась позитивних відгуків не звертаючи увагина негативні так як їх було декілька подумала собі що може комусь робота не зайшла ото і бісяться. Але ж ні не просто так бісяться я заплатила 450 євро за вакансію мені надіслали всі можливі документи,ліцензії

Запорожье

11.01.2023
Компания "Работа в Европе" (Work in Europe)

Аферисты! Eurojobmarket.com, euro rabota.com Сначала собирают ваши данные (имейл, телефон и тд.) Потом передают вас какому то аферисту, который начинает выдуривать предоплату. Когда просишь дат контакты людей, кто уже работает через них сразу кидают в черный список. И еще, для оплаты используют карту [С.] Шкортко, то есть не на лицевой счет юрлица, а на физлицо! Это мошенни 100% Подробнее>>

06.12.2022
Компания "Работа в Европе" (Work in Europe)

Сейчас я понимаю, что хорошие отзывы они сами себе пишут, а плохие реальные люди, которые были обмануты..02.12.2022 написала в Вайбере на телефон представителя этой фирмы +46737765188 , из обьявления, ответил некий Максим. На их сайте выбрала подходящую для себя вакансию в Австрии. Он предложил вакансию (работа в библиотеке) и сбросил условия компании. я согласилась на предложенную вакансию и он попросили Подробнее>>

25.09.2022
Компания "Работа в Европе" (Work in Europe)

Не матимете ні грошей ні роботи від цих аферистів.Наша історія тягнеться з квітня місяця.Вже другий місяць нас навіть не годують обіцянками що роьота буде, а просто ігнорують.я знайшла на сайті, що купа вакансій у Відні є актуальна. Написала їм, там новий звичайно менеджер був, підтвердив актуальність ваканції і сказав що ціна уже 450€, але я можу лише 80% оплатити, а Подробнее>>

20.09.2022
Компания "Работа в Европе" (Work in Europe)

Ждали реальный отзыв ? Вот он) Ребята , как человек который живет в Германии 1,5 года, могу вам сказать, что все их объявления написаны так сладко , грамотно Нассать в уши умеют они) только люди не знающие поверят в эти песни) а так сладко написали что даже немцы не отказались бы от таких условий зачем идти учиться получать образования , Подробнее>>

03.09.2022
Компания "Работа в Европе" (Work in Europe)

Эта контора один сплошной минус. +48 731 851 942 менеджер [А.] договаривались об одной вакансии, оплатила 100€ за документы, в итоге по приезду в Германию оказалось что жилья нет и вакансии тоже. Предложили альтернативу но уже с доплатой в 50€. На звонки и сообщения перестала отвечать. Документов нет, работы тоже. Подробнее>>

01.09.2022
Компания "Работа в Европе" (Work in Europe)

в квітні оплатили за роботу в Австрії. Уже 5 місяців пройшло, а фірма не те , що роботи обіцяної не дала, навіть не вибачилась і успішно ігнорує . На смс і дзвінки не відповідає, чекаємо по два тижні на їх : « надо подождать».Не ведіться на позитивні відгуки, ця фірма обманює людей, бере гроші, і замість того, щоб шукати обіцяну Подробнее>>

24.08.2022
Компания "Работа в Европе" (Work in Europe)

Мошенники и аферисты, как только вы оплатите деньги, никакой договор подписанный не поможет. Разве что подача заявления в суд и СБу, что желательно сделать коллективно. Они будут просто тупо отписываться вам, так как в этом и заключается их работа. Не брать трубку и говорить завтра.Не выбрасывайте деньги на ветер!. Подробнее>>

30.07.2022 | положительный отзыв
Компания "Работа в Европе" (Work in Europe)

СУЦІЛЬНИЙ МІНУС....су*и віддайте гроші....Уже пройшло пів року, а ви все так і не даєте роботи ...Номера всі поблокували..Щоб до вас не додзвонились.Як з нового номеру пишеш , то відповідаєте відразу.Тільки сказав свої дані, відразу блокуєте.люди будьте ОБЕРЕЖНІ....розводять на ГРОШІ....хороші відгуки самі собі пишуть. Подробнее>>

28.07.2022
Компания "Работа в Европе" (Work in Europe)

Цілковитий мінус.Саме так мені пише Олександр, раз на місяць відповідає на смс, ввічливо і нагло вибачається, за те що не відписує, уже четвертий місяць просить щоб ми зачекали, коли він знайде нам роботу, бо він зайнятий. Каже склад має відкритись до « конца недели», і так уже 4 місяці його відкривають Подробнее>>

15.07.2022
Компания "Работа в Европе" (Work in Europe)

Обманюють своїх же українців, які на агаються вижити.Навчені брехати шахраї.. Бачу, що компанія успішно видалила мої перші три коментарі. Я обіцяла, що відповім за кожне своє слово, якщо ситуація виправиться. 21 квітня 2022 року я знайшла ваканцію для сестри, у Відні на фабриці кави. Працівники компанії підтвердили, що ваканція актуальна, якщо ми в цей д день оплатимо, вони запустять процес, Подробнее>>

15.06.2022
Компания "Работа в Европе" (Work in Europe)

Закликаю всіх людей яких обманула дана компанія, пишіть відгуки адже це може допомогти іншим не втратити значну суму грошей, дана компанія намагаються підняти собі рейтинг пишучи самим собі відгуки, але це їм не допоможе якщо ми обєднаємося, ці нелюди обманюють людей і наживаються на чужому горі, але Бог є і кара неминуча якщо не їм то їз дітям, такщо думайте Подробнее>>

05.06.2022
Компания "Работа в Европе" (Work in Europe)

Не дали обіцяної роботиЗаблокували де лише можнаВкрали 300 євро.Що ж вітаємо вас ШАХРАЇ!Для цієї перевірки звернулася до сайту мошеніки, (добавила фото цього сайту) з особистою справою,щоб вони перевірили чи шахраї ви чи ні. Залишила там відгук , можете перейти на сайт почитати. Даний сайт займається перевіркою тої чи іншої компанії на шахрайство,чесну роботу з клієнтами і чи дійсно дотримуються своїх Подробнее>>

02.06.2022
Компания "Работа в Европе" (Work in Europe)

Ви суцільний мінус!.Як бачимо я не одна така, яка проплатила вакансію і сидить три місяці без роботи! Мені дали куруратора Настю, знайшла її в соц. сетях , і я бачу як гарно в неї починається день , навідміну від мого, і спортом займається , і на кухні гарні рецепти розповідає, де вона була, куди ходила, як з сином проводять час, Подробнее>>

06.05.2022
Компания "Работа в Европе" (Work in Europe)

Безвідповідальність, дуже довгий процес, після оплати тобою не цікавляться, повний ігнор. 25.03.22 заключила договір з агентством « робота в Європі»( [Р.] [Р.] Ігорович, документи аформляла [Д.] куратор [Н.] Платна факансія 400 євро, я скинула 300 , решта договорилися, що вирахують з 1 міс. з/п. , 1 раз подзвонив куратор , сказала , що все займе пару днів, запропонувала ще варіант Подробнее>>

18.04.2022
Компания "Работа в Европе" (Work in Europe)

Попалась на этих мошенников из за того , что мозги были затуманены после выезда из Украины ! Пишу, чтобы другие ни в коем случае не платили ни копейки этой Компании. Морочат голову, рассказывают , что документы на проверке еще, но вот вот все случиться! Потом предлагают вакансию совершенно другую, с ужасными условиями, с часовой ставкой, что ниже установленной законом. Но Подробнее>>

07.03.2022 | положительный отзыв

Добавить комментарий v Подробнее>>