Бюро переводов "Статус Ко"

Звільнитись було найкращим рішенням за весь період роботи в цій компанії. Єдине, що там тримало це колектив, який вже назад не збереш і зрозуміло по яким причинам. ніколи не йдіть працювати в цю компанію, бо пожалкуєте 100%. Керівництво, тобто директорка, максимально не пристосована людина для роботи не з совковими співробітниками, які не будуть терпіти та тупо перепрацьовувати кожен день по 1,2 2,5 годин зверху робочого дня (цей час звісно ніхто не оплачує і вважає за норму). Робота до останнього клієнта по факту, а не з 10 по 19, не ведіться на нормований робочий день, це точно не про статус ко. Клієнтів незадоволених достатньо великий відсоток, тому весь бруд від них будьте готові прийняти на себе. Обговорена заробітня плата не доплачується, обговорено одна сума, отримаєте ви точно менше. Якщо не погоджуватись з будь якою думкою директорки, будьте готові до обідок і ляскання дверима, там така людина, що їй потрібно тільки вічно згодні працівники, ваша особистість та особиста думка нікого не цікавить. Лозунг компанії треба працювати 24/7, бути постійно на швидкому зв?язку, щоб [censored] «великі гроші». Знаєте скільки це ті самі «великі гроші»? Це максимум 20000грн, які всеодно не доплатять. І це враховуючи, що ви відгукаєтесь на вакансію адміністратора, а вас ставлять на посаду менеджера по роботі з клієнтами. Також не забуду, що ви там будете після робочого дня прибирати, мити кавомашинку і збирати сміття, бо такі правила компанії і прибиральниці дорого оплачувати кожен день, краще знову застрягти працівників. Просто прогортуйте цю компанію в списку запропонованих вакансій, там вічно буде «тікучка кадрів», бо працювати за недоплачені копійки ніхто бажання не має, та ще й вислуховувати паралельно з тим постійно нові, придумані директоркою, правила компанії, за які потім будете отримувати рекламації і ніколи не дійдете того самого «плану» на місяць.

Офіс візуально гарний, був приємний колектив.

27.10.2022
Бюро переводов "Статус Ко"

«Я вільна» або «Джанго освобождённый» моя перша думка при звільнені з цієї компанії. Ви навіть не уявляєте, який камінь я скинула зі свої душі. Такої посмішки та щастя я давно не відчувала. Я справді любила справу яку виконувала, мені було цікаво спілкуватись з різними людьми, дізнаватись нову для себе інформацію, вдосконалювати свої професійні навички. За 2, 5 роки в компанії Подробнее>>

04.08.2020
Бюро переводов "Статус Ко"

Добрый день!Ребята, у вас классный сайт и предложение. Однако в сервисе полнейшая "...." Не хочу говорить этого слова) Я понимаю, когда менеджер по телефону не знает что ответить и сливается "я уточню", я понимаю, когда в любом онлайн чате вроде живосайта отвечают "ожидайте, я уточню" а потом сливаются на то, что мол дайте контакт с вами свяжутся. Я в этом Подробнее>>

31.01.2017
Отзыв о работодателе «Бюро переводов "Статус Ко"»

Безосновательно обвинили в непрофессионализме, обсуждении с заказчиком плохого качества перевода, затягивании сроков. Перевод был действительно ужасным, я изо всех сил пыталась его "вытянуть". Взялась работать за копеечную для меня оплату, поскольку у них на этот проект редактор даже не был запланирован. Убило то, что заявили, что раз уж я работала, заплатят треть суммы. Такой плевок непонятно от кого, кто там у них принял решение, да еще без предъявления конкретных претензий, передали свое "фэ" через посредника - менеджера по оплате. И даже эту копеечную оплату затянули на месяц, мало того, никто даже не удосужился ни позвонить, ни объяснить, ни сообщить хоть как-то о своем решении. Ладно, не обеднею. Но другим не советую туда даже заходить. Коллектив и прочее оценить не могу, не видела в деле.
Красивый офис, удобное расположение. Довелось работать лишь над одним проектом, и то удаленно. Все начиналось красиво, но... ... Подробнее>>