Часом було зимно на складі, думаю, що економили на опаленні і роботи ставало ще більше і більше, а зп така сама.
Працював довгий час на складі комірником. Все було добре, платили зарплату коли обіцяли, нормально відносились
Отрицательные стороны:
Начальство дебільне, керевники похуїсти, компанія несе крах плю компанія спонсор війни так як продукція Walker продпється в рашкі
Подробнее>>