20.01.2021 | положительный отзыв
Льонокомбінат GOLDI

За час роботи не виникло жодних ситуаций що змусили б задуматися чи варто працюваті далі чи ні.
Гідні та комфортни умові праці. Якщо ви маєте бажання розвиватися в житті то Льонокомбінат дасть вам для цього абсолютно все. За час роботи на Льонокомбінаті не було жодних ситуацій щоб змусили задуматися про подальшу роботу на підприємстві. Хочу зауважити що працючи кожного дня з керівництвом не виникало жодних конфліктних ситуцій. Тому моя думка однозначно, тільки позитивна. ...

Киев, Ровно

29.10.2017 | положительный отзыв
Т-Стиль, Голди, Goldi, Льонокомбинат, Льонокомбінат

Т-Стиль, Голди, Goldi, Льонокомбинат Роботодавець відноситься з неповагою до своїх співробітників. В кінці місяця може бути сюрпризом ваша заробітна плата, тому що не факт, що вам виплатять, те що обіцяли. У цій компанії з мого досвіду і з досвіду інших співробітників, в кінці місяця вам заплатять стільки, скільки вважатимуть за потрібне. Не пощастило працювати 1 місяць мерчендайзером. Довелося піти через Подробнее>>

17.09.2017
Льонокомбінат GOLDI

Все окрім колектива то є негативно. Яна зам директора, груба і не вихована дівчина якій 25 років а ставить з себе принцесу. Якщо їй щось не подобається в кращому випадку штрафує ( -500 грн від зарплати), може навіть звільнити. Якщо хтось краде речі то за них вираховують з вашої зарплати, бувають не достачі по 5000 грн і більше. Ця робота не коштує тих сил та нервів, за їх скупу зарплату. Ще й зарплату дають частину мінімальну а все інше відсилають з машиною яка товар везе, а потім сиди і чекай коли вона приїде і не факт що не забули передати. Я не рекомендую цю контору нічого хорошого окрім знайомства з колегами ви не знайдете.
Дуже приємний, і добрий колектив. Ті люди які роблять цю роботу кращою. ...

Киев

14.02.2017 | положительный отзыв

Елена:
Такое крупное предприятие в городе и ни одного отзыва от сотрудников. Люди, кто работает там швеёй, напишите, пожалуйста, подробненько об условиях работы и зарплате. Подробнее>>

22.06.2017

Гость:
Одне з найганебніших підприємств Хмельницького в плані відношення до людей. Це стосується і швачок, і охоронців, і бухгалтерії, і експедиції — усіх. Обзивання, постійні претензії,неповага, затримка зарплати або виплата лише її частини, відсутність лікарняних та відпусток.Немає згуртованості колективів. Керівник не поважає своїх людей та всяко принижує, штрафує. Нікому не рекомендую сюди йти. Спочатку обіцяють велику зарплату, а потім дурять. Як то кажуть «риба пахне з голови». Подробнее>>

18.07.2017 | положительный отзыв

Оля:
Я там работала. Людей гнобят. Директор хамло. Дибилизма хватало. Суббота рабочий день. Подробнее>>

20.09.2021
Goldi

Невежество и хамство это конек руководителя компании . Всем конструкторам на заметку, вы не одно изделие не сможете утвердить, потому что будет все плохо. Принцип работы компании следующий, покупаются вещи в Магазинах zara, H&M,Bershka .... и делаете копию, но все равно будет все плохо, то рукав в оригинале не тот, то объёмы в оригинале не те, то вместо манжета надо

Киев

24.03.2015 | отрицательный отзыв
ИП Волкова (Goldi)

Уважаемые мой, соискатели работы! Наглое, панибратское поведение, вытирание ног о работников и, самое главное, кидок на кровные заработанные. Если это Ваше, то вперёд))))))) Причём сразу создаётся впечатление про хозяйку - "бабушка одуванчик"! А дочка вообще.....(работают в паре) Подробнее>>

14.04.2015 | отрицательный отзыв
ИП Волкова Goldi

Волкова Н.Н.Отделы ювелирной сети Goldi,обсалютное самодурство,времён перестройки,полное рабское право(на сотрудников),предоставление на подпись не заполненных Трудовых договоров,,т.е вы работаете с 9.30 до 22.00,а в договор с 10.00 до 21.00 и остальное обозначается как ваше личное время,добровольно проведённое на работе!При увольнении не один работник не получает зарплаты!Ну только через Суд!Зарплата"чёрная",отпуска не оплачиваемые,но заявления пишутся!И такие нервы,унижения! Подробнее>>