Т-Стиль, Голди, Goldi, Льонокомбинат, Льонокомбінат

Т-Стиль, Голди, Goldi, Льонокомбинат Роботодавець відноситься з неповагою до своїх співробітників. В кінці місяця може бути сюрпризом ваша заробітна плата, тому що не факт, що вам виплатять, те що обіцяли. У цій компанії з мого досвіду і з досвіду інших співробітників, в кінці місяця вам заплатять стільки, скільки вважатимуть за потрібне. Не пощастило працювати 1 місяць мерчендайзером. Довелося піти через тривалу хворобу дитини. І я так розумію, в зв'язку з цим вирішили, що можна не платити мені за цей місяць обговорену суму. Причиною було вказано, що я як працівник нікому не сподобалася. (Хоча зауважень взагалі виказано ні від кого не було). За такою логікою можна взагалі не платити небажаному співробітнику. Хоча у всіх гідних компаніях, навіть якщо співробітник не підійшов, йому так і кажуть, але обіцяну зп оплачують. І якщо цей відгук читає потенційний мерч в компанію Голді, то в Києві в магазинах співробітники не будуть цінувати вашу працю. Прийшовши в магазин буквально на наступний день - ви будете здивовані, буде відчуття, що вас там ніколи не було, ніхто не намагається підтримувати той порядок, який ви навели. І один артикул ви будете знаходити в абсолютно несподіваних частинах магазину.)

23.12.2020 | положительный отзыв
Т-Стиль, ТОВ

Працюємо в суботу, але це не заважає, тому що керівництво лояльне.
Перспективна компанія де кожен може здобути професійний ріст та бути багатофункціональним працівником, оскільки посада менеджера поєднує в собі декілька професій, що дає можливість розвиватися та постійно вивчати щось нове. Керівництво на підприємстві вимогливе, але саме ця характеристика дає поштовх до того, щоб бути кращим та виконувати надані обов`язки якнайкраще. ...

Ровно

14.02.2017 | положительный отзыв

Елена:
Такое крупное предприятие в городе и ни одного отзыва от сотрудников. Люди, кто работает там швеёй, напишите, пожалуйста, подробненько об условиях работы и зарплате. Подробнее>>

22.06.2017

Гость:
Одне з найганебніших підприємств Хмельницького в плані відношення до людей. Це стосується і швачок, і охоронців, і бухгалтерії, і експедиції — усіх. Обзивання, постійні претензії,неповага, затримка зарплати або виплата лише її частини, відсутність лікарняних та відпусток.Немає згуртованості колективів. Керівник не поважає своїх людей та всяко принижує, штрафує. Нікому не рекомендую сюди йти. Спочатку обіцяють велику зарплату, а потім дурять. Як то кажуть «риба пахне з голови». Подробнее>>

18.07.2017 | положительный отзыв

Оля:
Я там работала. Людей гнобят. Директор хамло. Дибилизма хватало. Суббота рабочий день. Подробнее>>

01.11.2015 | положительный отзыв
Т-Стиль

Услуги:   - Фитнес клуб.  - SPA студия. - Wellness программы. - Диагностический кабинет. - Салон красоты. - Сауна. - Кафе-бар. - Детская комната.     Центр Красоты и Здоровья "Т-СТИЛЬ" - это многофункциональный комплекс, где Вам помогут восстановить жизненные силы, снять стресс, достичь наилучшей физической формы и духовного обновления.   Как добраться: ст.м. Щелковская, далее автобус или маршрутное такси №627, 68 Подробнее>>