17.10.2023 | отрицательный отзыв
Отзыв сотрудника Всеволод о компании Гостиница Украина

Хотел отметить недобросовестную работу HR. Пригласили на собеседование, но обратной связи так и не дождался, хотя клятвенно обещали! Если на этом этапе такое неуважение, то и при трудоустройстве ничего хорошего , вероятно, ждать не следует. Уважаемый HR, цените наше время, надо все таки информировать людей, пусть даже и ответ "нет".
Хорошее месторасположение.

17.10.2023 | отрицательный отзыв
Гостиница Украина

Хотел отметить недобросовестную работу hr. Пригласили на собеседование, но обратной связи так и не дождался, хотя клятвенно обещали! Если на этом этапе такое неуважение, то и при трудоустройстве ничего хорошего , вероятно, ждать не следует. Уважаемый hr, цените наше время, надо все таки информировать людей, пусть даже и ответ "нет".
Хорошее месторасположение.

17.10.2023 | положительный отзыв
Брокард Украина

Магазин Брокард для мене – це не просто місце роботи. Я вдячна за можливість бути частиною цієї дивовижної мережі, робити людей трохи щасливішими у цей важкий для всіх час.
Не визначаю ніяких недоліків.

09.10.2023 | положительный отзыв
Брокард Украина

Незважаючи на те, що робота охоронця іноді пов'язана з потенційними ризиками, у насне було серйозних інцидентів
Працюю охоронцем у Брокарді з 2017 року. Мені подобається працювати тут.

21.09.2023 | отрицательный отзыв
OTTO Work Force Украина

Працювала рік тому. В даний момент у декреті і потребую "swiadectwo pracy" . Зателефонувала на гарячу лінію, ніякої інформації не получила, номер телефону до відділу кадрів не надали. Зателефонувала на офіс, через який влаштовувалися на роботу. На прохання о вислані swiadectwa розпочала грубити "що я пізно схаменулась, проект який я назвала по її словах немає. На прохання надати номер відділу кадрів, була відмова." По її словах документ мав бути доставлений, через неділю після звільнення. Документ не прийшов і відправлений не був. Прошу адміністрацію otto work force pl прийняти міри! ...

20.09.2023 | положительный отзыв
Брокард Украина

Коли мене прийняли, я почувала себе окриленою, що можу реально допомогти покупцям знайти саме те, що їм потрібне. Через 3 роки роботи вдалося навіть поїхати на навчання до Парижа, звідки я повернулася справжнім експертом. Дівчатка, рекомендую! Брокард це ваш шанс.
Співбесіда в магазині елітної парфумерії виявилася для мене неймовірно хвилюючим моментом. Я розповіла про свій досвід у продажах, про свою любов до ароматів та здатність розрізняти найменші відтінки.

19.09.2023 | отрицательный отзыв
27.01.2022 | положительный отзыв
Кредит под залог автомобиля MegaСredit (Украина, Киев) - Качественные услуги кредитования

Быстрый кредит Когда срочно нужны деньги, нет времени на справки. Мега кредит же все быстро и удобно. Хоть процент и не маленький, но при быстрой выплате условия очень выгодные Оформили все быстро, компанией остался доволен
Значемые проценты

16.09.2023 | положительный отзыв
Брокард Украина

Дуже приємно, коли лояльні клієнти повертаються до нас знову і знову. Це свідчить не лише про високу якість нашої продукції, а й про рівень обслуговування. За довгі роки роботи у Брокарді наші дівчатка стали справжніми професіоналами, які прагнуть створити маленьке свято для кожного покупця. Дякую Брокарду за можливість працювати в чудовому місці та щодня дізнаватися про щось нове.
ні.

16.09.2023 | отрицательный отзыв