Service center "Priority" СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР ПРІОРИТЕТ

[К.] приходиш на співбесіду, то замість перевірки знань тобі розказують про підвищення зарплати, про премії, про робочий день з 10:00 до 18:00. А по факту зарплата 5000 8000 тис грн. За ці кошти тебе викликають по вихідних на роботу, працюєш с з понеділка по суботу. Частодоводиться залишатись після роботи на годину дві. Вони приймають абсолютно усіх людей, особливо студентів. Жодного навчання немає. Студентам відразу дають ремонтувати вашу дороговартісну техніку: ноутбуки, телевізори, смартфони. Студенти при розбиранні вже ламають, розбивають. Потім цей ремонт відкладають на місяці, поки не прийде, якщо пощастить, такий самий прийстрій. Вони дістають замінну деталь з нового пристроя і вставляють в старий. Віддають старий пристрій клієнту. А новий знов висить і чекає такого ж присрою, ідентичну модель. Тому клієнт чекає свій пристрій місяцями. Досвідчених фахівців там немає! А ще в цьому закладі вам чекаюь сюрпризи. Виявляється, сц "Пріорітет" ще обслуговує техніку на дому у клієнта і прокладає мережу інтернету на об'єктах. Спочатку про техніку. Нікого не цікавить, що в тебе немає досвіду в ремонті пралок і холодильників. Нікого не цікавить, що ти не вмієш ремонтувати кондиціонери. Нікого не цікавить, що немає відповідних інструментів. Тебе просто змушують одною викруткою чистити кондиціонери по всьому Львову. Співчуваю клієнтам цієї фірми. Береш викрутку, сідаєш на маршрутку і їдеш на [Н.] чистити комусь кондиціонер. Хоча ти влаштовувався як майстер по ремонту ноутбуків. Результаом таких ремонтів є багато пошкодженої техніки, і ще більше незадоволених клієнтів. Тепер щодо прокладання мереж. Нікого не цікавить, що ти не вмієщ і не хочеш цього робити. Тебе будуть відсилати пішки, або на громадському транспорті, прокладати мережу по всьому Львову. Ін[к] це офіси, ін[к] на будові. Тому не раджу вдягатись на цю роботу в пристижні речі. Ти просто приходиш на роботу і тобі повідомляюь:" І доречі, через 15 хв їдемо на будову". В результаті таких схем робота робиться студентами і якість цієї роботи дуже низька. Мережа може пропадати, часто були перебиті жили в кабелях, швидкість низька, порити не працюють і ще й пошкоджений ремонт і меблі там де тянули кабелі. Часто також відправляють вішати комусь камери відеоспостереження або телевізори на стіни. На такі ремонти тобі можуть привезти дрель і не привезти драбину. Або дрель і драбину, але сверла забути, або подовжувач. Або не привезти шурупи. Дуже часто таке було. Завжди маєш клянчити в клієнта щось. Не важливо, чи ти сидиш в офісі, чи ти їдеш кудись, в зарплату виїзди не рахуються. По висновку місяця тобі кажуть приблизно наступне:" Ти зробив 20 ноутів, пару телевізорів. Це коштує 3000 грн. Але я тобі дам 4000 тис грн. З надією на майбутню співпрацю." На початку ти думаєш:"Ну далі буде краще." Але так буде завжди. А [К.] ти захочеш звільнитись, то тобі не віддадуть останню зарплату. Це вже традиція, як вони кажуть. Так мені не віддали 4000 грн. За півмісяця роботи. І не піднімають трубки, зкидують, уникають діалогу. Тож, якщо хтось хотів там працювати, або принести техніку на ремонт, краще зверніть увагу на "Ноутбук центр". Шкода всіх обманутих клієнтів.Так, в цьому році я теж звільнився звідти. Усе сказане вище підтверджую. Мене теж кинули на зарплату.

Львов

13.03.2022 | положительный отзыв
[email protected] отзыв Галина

Галина:
  Работают компании 2 дня, зарплату ещё не получала конечно :), но пока нравится

Новосибирск

29.03.2011 | отрицательный отзыв
[email protected] - отзыв пользователя Аноним о работе в компании

Я бы обратилась к студентам, возможным заказчикам Елены!! Будьте бдительны, она кидает людей и не выполняет своих обязательств!! И некоторые авторы (возможно не все) не справляются с требованиями ВУЗов. Хотя изначально убедительно дает какие-то гарантии (только на словах). А деньги она не возвращает и еще угрожает проблемами со сдачей... конечно бред, но неприятно выслушивать (точнее вычитывать, т.к. трубку она не берет) такое... Вобщем я в шоке от работы с ней!! Если хотите хорошую дипломную работу, не советую с ней связываться!!

05.06.2014 | отрицательный отзыв
[email protected] - отзыв пользователя Аноним о работе в компании

я дипломный руководитель студентки, которая в этой шаражкиной конторе, по-другому не назвать, заказывала диплом ни одного требования не выполнено, сплошные отписки до защиты несколько дней, видимо, допуска так и не будет

26.01.2015 | положительный отзыв
[email protected] отзыв сотрудника Игорь

Я работаю с Еленой третий год. Ни разу зарплата не задерживалась. Очень строгий человек, но справедливый. Подробнее>>

26.01.2015 | положительный отзыв
[email protected] отзыв сотрудника Марина

Наткнулась на отзыв анонима и просто обалдела!. Я работаю с Еленой уже 8-ой год!! И никогда не знала проблем с оплатой . А суммы мне переводятся 60-80 тыс ежемесячно. Человек она очень добросовестный и ответственный. Вероятно, качество Ваших работ оставляло желать лучшего, вот она с ами и рассталась... Зачем же так очернять человека?!!! Подробнее>>

05.02.2015 | отрицательный отзыв
priority@bkru отзыв сотрудника Лида

Дорогие, авторы! Не берите заказы у Елены Огородниковой. Я выполняла заказы в сезон сессии, по началу оплата была, затем Елена накопила приличный долг более 24 000 и исчезла. Будьте бдительны!!!! Подробнее>>

12.09.2015 | отрицательный отзыв
Priority Center

Добрый день, хотелось бы оставить данный отзыв о компании, как о работодателе. После прохождения собеседования и непосредственно в первое время работы формируется очень положительное мнение. Но в итоге все не так радужно. Зарплату задерживают по полгода (это с учетом того что в образовательные услуги не нужно вкладывать деньги в товар, т. к. преподаватель сам его и дает) сколько сделал, столько получил. Подробнее>>