Отзыв о работодателе «Планета Кино IMAX»

- коллектив бухгалтерии ( два человека мутят воду,распространенная ситуация,когда человек выходит из кабинета-его #обсуждают#
- постоянные задержки на работе
- очень большой объем работы

- конкурентная зп -работала в Киеве В бухгалтерии
- хороший опыт,если не загнешься
- главный бухгалтер очень серьезная,умная,знает всю нормативно-правовую базу,человек,от которого можно многому научится

г. Киев

06.11.2018
Отзыв о работодателе «Планета Кино IMAX»

Наявність пліток та постійні конфлікти серед працівників,які адміністрація усіляко приховує.Відсутність кар"єрного росту( хто стучить той оримує ріст хоча б якийсь)Хочу розповісти свою історію про роботу в даній компанії .Пропрацював я 6 років на посаді кіномеханіка.І був звільнений у 2016 році ( офіційна причина згода сторін )по тій причині що мене елементарно почало "виживати" керівництво Львівського кінотеатру.За 6 років роботи не отримав жодної догани і нарікань зі сторони керівництва.Після відкриття ТРЦ"Форум Львів"перейшов працювати туди,зайнявши при цьому дві "ставки" механіка. В ТРЦ"Форум Львів" почав забезпечувати повне технічне обслуговування проекторів .І тут почали відбуватись цікаві речі :"Люди з якими працював увесь цей час почали створювати проблеми у роботі" У квітні мною була зафіксована спроба крадіжки особистого майна з шафки у проекційній.Злодієм виявився головний інженер кінотеатру Флис Юрій.Самому вирішити даний конфлікт не вийшло.А керівник почала мені пояснювати що я не правий а ... Подробнее>>