РСК АЛЬБА

Був дуже гарний новосформований коллектив , який знищів керівник Байрак Олексій .

Байрак [О.] шахрай і кидало! Компанія його банкрот з великими боргами. Всі погані , всі тупі за його словами. [К.] я прийшов на роботу в данну компанию (рск альба) перше що мене вразило це те, де всі інщі працівники? їх просто не було і мені пояснили всі відсутні бо коронавірус і війна. Далі буде збератися нова команда, ну ок подумав я. Я проробив 1, 5 місяці на з директором аферистом , умови були мені пояснені і в печатному вигляді видані , стосовно % за мої угоди з замовником ( а їх було 2 ), обща сума складала 900.000грн. я не получив жодної гривні за складені договора які взяли в роботу. На моє пиьання : «Де кавова машинка?» мені недодиректор відповів « Её надо заслужить! У нас нет денег , мы работаем в минус» , от тоді мені все стало понятним ! Сумма 900.000 грн укладених договорів з замовником , це я плохо поацюю? Це я повинен заслужити кавову машинку? Та не ах...л лі ти урод? Всі хлопці ( менеджер, кошторисник, прораби навідь бухгалтер) всі пійшли раніше мене, кого він кинув і звільнив , я пійшов останній. Кожної неділі ми чертили графікі, була планерка, ми сідали разом і дивились скільки в нас було кошторисів прорахованно на яку сумму , кожного разу ми пояснювали недодиректору що нам треба давати знижки замовникам або боати замевлення менш ніж 50.000грн ( бо по умовам недокомпанії , замовлення ми брали тільки від 50.000грн) і в нас із за цого немає такої кількості замовлень ( планів продаж). Жодний з хлопців що працювали не забрали свої повноцінні заработані грощі . Кидало директор Байрак [О.] [О.] завжди повторював: « вы плохо работаете, У нас нет денег, У компании долги, У нас не будет зарплат» і т.п. Він тупо кидає людей на бабки і думає що йому це сходитиме вічно з рук!? Та нє, тепер буде по іншому. Я чув історії з його уст про величезний борг компанії , несплачену оренду офісу півроку , навідь більше і про те які всі тупі, а він дартоньян. Так а до чого я до його боргів які він назбирав собі за всі роки коли кидав людей не видавая їх зароботану зп, якщо я тільки влаштувався і почав робити. Я що кажу комусь про свої проблеми? Чи воно йому цікаво? Він зараз живе за гроши які я приніс в компанію , через моїх знайомих які з моєї подачі заказали «ремонт під ключ» . Він заблокував мене бо каже що мені нічого не винен і я його задалбую. Дуже багато є що розповісти і я бачу що таких історій багато, то може треба припинити вже це? Ваажаю так! Як бути в таких ситуаціях , як вважаєте ?

Киев

25.05.2020
РСК АЛЬБА

Сотрудники не официально оформлены Не выплачивается зароботная плата Хамство со стороны руководства Заставлял ходить на работу во время карантина, манипуляции зп Чёрная касса Сплошной обман, при чём на протяжении многих лет, это показывают отзывы в интернете бывших сотрудников. Всё больше месяца не работают. Подробнее>>