Информационный центр KURSOVIKS

Намагалися переробити роботу, але нажаль не вистачає у них компетентних авторів.

Однозначно не рекомендую! Робота не відповідає суті питання, от слова зовсім. Кріім того, коли читала роботу була приголомшливий тим, що один абзац це тупо набраний набір слів (без суті, просто слова). Коли зробила зауваження, без питань погодилися переробити. Переробили по суті , при перевірці на плагіат унікальність тексту 39%. Все інше переписане з одного з сайтів. Знову пишу, мол...по суті круто, але унікальності мало. На що мені сказали, що це нормально. Ок. я дала посилання з якого сайту було скопійовано роботу та які саме адзаци переробили. По суті питання з 5 сторінок 2 абзаци. Шановні студенти, якщо у Вас є лишні кошти віддайте їх нашим хлопцям чи впо у цих осіб Ви 100% не отримаєте, зроблену належним чином, роботу.

Киев

02.01.2019 | положительный отзыв
Отзыв о работодателе «Информационный центр KURSOVIKS»

высокие требование к авторам пунктуальность и качество на первом месте и еще очень придираются к оформлению работ
дружный коллектив с понимание относятся к авторам во время все оплачивают (на начальном этапе немного задерживали из-за недоверия, я это и сам понимаю, та и каждый поймет) ... Подробнее>>