Rost Group

Один з головних відів діяльності Rost Group є корупція у сфері медицини. Медпредставники це звичайні торгові агенти які пропонують гроші лікарям за те аби ті виписували людям рецепти на ліки які продає компанія Rost Group. І є навіть спеціальні люди (знаю одну таку доставчиню готівки. Така собі Поліна Аркадіївна. Вона також номінальна директорка в одній із компаній Групи Рост, яка до речі теж фігурує у розслідуванні за посиланниям нижче. ) які розвозять лікарям гроші в копертах. І той факт, що вони намагалися затерти цей коментар, тільки підтверджує мої слова. Але він тут буде завжди.! Тож якщо хочете приймати участь у брудних та незаконних діях, попросіться до них на роботу! 24tv.ua/spiymali_na_garyachomu_stalo_vidomo_hto_davav_habari_likaryam_za_retsepti_na_potribni_liki_n1311577/amp

Не вказані

14.06.2023 | отрицательный отзыв
ROST GROUP

13.06.2023 | отрицательный отзыв
Rost Group

Один з головних відів діяльності Rost Group є корупція у сфері медицини. Медпредставники це звичайні торгові агенти які пропонують гроші лікарям за те аби ті виписували людям рецепти на ліки які продає Rost Group. І є навіть спеціальні люди (знаю одну з них) які розвозять лікарям гроші в копертах. Тож якщо хочете приймати участь у брудних та незаконних діях, попросіться до них на роботу! https://24tv.ua/spiymali_na_garyachomu_stalo_vidomo_hto_davav_habari_likaryam_za_retsepti_na_potribni_liki_n1311577/amp
Не вказані

11.01.2018 | положительный отзыв
Отзыв о работодателе «Rost Group»

За время работы в компании ничего кричного замечено не было.
Хорошее впечатление от этой компании. Начальство адекватное, зп во время, отношение к сотрудникам уважительное. Настроение в коллективе позитивное и доброжелательное. ... Подробнее>>

27.10.2014 | отрицательный отзыв
Rost Group отзыв сотрудника ххххххххх

отсутствие специалиста юридической службы, отсутствие персонала по уборке помещений, ненормированный , неоплачиваемый рабочий день без предоставления дня отдыха, фальсификация первичных документов, нарушение сроков выплаты заработной платы, необоснованное ее снижение, большие проблемы с оформлением документов при увольнении со стороны работодателя. Подробнее>>

ТОЛЬКО ПОЛОЖИТЕЛЬНЫЕ ОТЗЫВЫ

О ВАШЕЙ КОМПАНИИ В ИНТЕРНЕТЕ