Gift up

Вас запрошують на співбесіду в офіску, так само як і ще людей 10 , ваші шанси пройти ту співбесіду настільки низькі, шо флаг вам в руки. Сидять три пізди по центрі главну звати юля, і детально проводять опрос по вас , хто де працював, сімейна жизнь ітд. Умови роботи єбані , працюєш 6 днів в тиждень, і виходиш на работу без малєйших опозданій, 1 минута опозданія штраф. Простіше пентагон зламати чим попасти туди на роботу, а ця падружка юляька буде вам мозги єбати і кожен раз продовжувати співбесіду на наступний день, бо деловая женщіна доступна тільки на час, дальше її ждуть клієнти. Попитка не питка, так шо удачі

15.05.2024 | отрицательный отзыв
Gift Up: Жахливий досвід з цією компанією

Хочу попередити усіх, хто збирається іти до них на співбесіду, вірогідність потрапити туди на роботу 0,01% і не тому що ви щось не знаєте, не вмієте, або не підходите, ні, просто роботодавцям абсолютно начхати на своїх працівників (спойлер: з 20 кандидатів вони відмовили абсолютно всім і не одразу, щоб не гаяти час людей, а тягнули кота за хвіст до останнього, у мене це було протягом цілого тижня, і це навіть не стажування було). Перша співбесіда проходить в груповому форматі, і все б нічого, окрім зверхнього ставлення співзасновниці проєкту, яка ...