Международное кадровое агенство Dream Job

Агентство обіцяє одне, а по факту ви приїдете зовсім на інші умови. Умови проживання жахливі, ставка низька, годин мало, дуже мало. З вас наперед візьмуть гроші, які вам ніхто не поверне. В кращому випадку ви по приїзду погодитесь вже на те що є, або будете вимагати щоб було те що вам так гарно описували, після чого вам скажуть, "а що вам не подобається" таким тоном ніби це ви багато хочете, або беріть що дають, або до побачення. Якщо ви захочете вияснити чого так сталось, що обіцяли одне, а вийшло інше вас будуть ігнорувати. Кошти звичайно ніхто не поверне, ще й вас [censored] винними. тому шановні не ведідься на такі агенства. шукайте перевірену працю через знайомих які вже працювали І нададуть вам 100% інформацію. НЕ наповнюйте гаманці недоагенств!

27.01.2022 | положительный отзыв
Международное кадровое агенство Dream Job

По моему [censored] /> Доброго дня , ребята подскажите хоть кто то уехал через эту компанию на работу, и как там отработали. Я из Ташкента хочу поехать на работу мне сказали в Германию, в рассрочку, рассрочка начинается с подачи документов, ещё ничего нет а мне уже говорят перечисли транш. Подскажите кто что знает Подробнее>>