LITTLE HOUSE

Здоровенна дородна жінка , одіта в тотал шанель , яка ніколи в житті не працювала важко, є директором цього жаху. Хочеш розвалити бізнес довір його жінці яка ладна заради брендів вкрасти зп у співробітників ось основний посил роботи в цій компанії. Багато років підряд бачу дівчат продавців консультантів у цій компанії і всі жаліються що їх керманичиха нараховує зп з потолка, і лише декілька разів люди отримують те що за графіком відпрацьоване, і відсоток від продажів. Женщина вы хорошо устроились , панi дирехтор...ничто не вечно, иногда и деректоров увольняют.

Один негатив

14.10.2021
LITTLE HOUSE

Их много. Во первых, я устроилась работать и сразу через 5 дней ревизия! Недостачи повесили на меня и напарницу. Есть камеры, но никто их естественно не смотрел. Админ сказала что замяли и деньги с меня не спишут. Ну ок думаю, хотя почему они не делали ревизию перед тем как брать человека? Перевели на следующий месяц в другой Тц. Все хорошо, Подробнее>>