Формула книжкового бізнесу відгуки

Завершив курс 'Формула книжного бизнеса', я просто в восторге. Взаимодействие в чате с менторами и другими участниками было невероятным. Обмен опытом и идеями, особенно на тему продажи книг через Амазон, дал мне много новых знаний и вдохновения. Эта динамичная обстановка в чате сделала весь процесс обучения особенно ценным и насыщенным.

Киев

16.02.2024 | положительный отзыв
Формула книжкового бізнесу відгуки

Пройшовши цей курс, я відчуваю себе набагато впевненішим у своїх здібностях як автора. Особливу подяку хочу висловити Олегу та Миколі за їх невтомну роботу, цінні поради та натхнення, яке вони давали на кожному кроці.

21.12.2023 | положительный отзыв
Формула книжкового бізнесу відгуки

Благодаря 'Формуле книжкового бізнесу', улучшил продажи на Amazon и заработал более $2,500 за квартал.
претензий нет, все супер

21.04.2023 | положительный отзыв
Студія просування бізнесу Тернопіль

1. повний супровід від дизайну і до друку та монтажу реклами. 2. дуже швидкі терміни. 3. адекватні ціни 4. хороша якість
немає

25.11.2022 | положительный отзыв
Отзыв : Рарус – автоматизація бізнесу

Допомагаємо обирати и придбати программне забезпечення (ПЗ) для автоматизації. Впроваджуємо його на підпрємстві з урахуваннм особливостей вашого бізнесу. Навчаємо у навчальному центрі або індивідуально Консультуємо та супроводжуємо.

Украина, Киев, Дружковская ул., 10

23.07.2024 | положительный отзыв
Катерина Шухніна відгуки

Курс Катерини Шухніної – це щось неймовірне! Все подається дуже зрозуміло, багато практичних прикладів. Дуже сподобалося, як Катерина і її команда організували процес навчання. Підтримка на кожному кроці. Рекомендую всім, хто хоче розібратися в криптовалюті!

22.07.2024
Катерина Шухніна відгуки

Навчання у Катерини Шухніної – це найкраще, що зі мною траплялося! Курс дуже зручний, нові уроки відкриваються щотижня, що дозволяє поступово засвоювати матеріал. Мені дуже сподобалося, що можна навчатися у своєму темпі, не поспішаючи. Матеріал подається дуже зрозуміло і доступно, навіть для новачків. Практичні завдання і реальні кейси роблять навчання ще цікавішим і кориснішим. Підтримка кураторів на висоті – завжди готові допомогти і підказати. Дуже вдячна Катерині і її команді за цей чудовий курс! Рекомендую всім, хто хоче реально навчитися працювати з криптовалютами!

02.07.2024 | положительный отзыв
Павло Шульга відгуки

Мені дуже сподобалось навчання на ривку по SEO. Павел дуже детально пояснює кожен момент SEO, що робить матеріал зрозумілим навіть для новачків. Завдяки його доступним поясненням, я зміг швидко освоїти нові знання і застосувати їх на своєму сайті. Дуже вдячний за цей курс!

26.06.2024 | положительный отзыв
Андрій Чепік відгуки

Чепик отлично объясняет сложные вещи простыми словами. Очень доволен результатами.

25.06.2024 | положительный отзыв
Михайло Хомич відгуки

Хомич – настоящий профи! благодаря его курсу, я смог поднять свой бизнес и сейчас зарабатываю около $1500 в месяц. были моменты, когда хотелось бросить, но Миша всегда поддерживал. курс стоил своих денег.

ТОЛЬКО ПОЛОЖИТЕЛЬНЫЕ ОТЗЫВЫ

О ВАШЕЙ КОМПАНИИ В ИНТЕРНЕТЕ