Grehori textile: Хороший досвід

Немає, а побажання можна обговорити.

Шкода, що подібні сайти пропускають лише погані коментарі і далеко не з першої спроби пропускають правду. [К.] побачила даний коментар, то не повірила, як таку брехню можна придумати. Я працюю в цій компанії майже 7 років швачкою, а загалом компанія на ринку вже більше 10 років. Дякуючи таким власникам і компаніям як ця, ми пережили усі кризи, війни карантини і наш колектив ще збільшився за останні три роки у 7 разів й поповнився хорошими людьми. Для розумних людей у тому числі для власників цієї компанії такі коментарі не є страшні, бо кожен розуміє правду і не звертає на це уваги. Якщо за 10 років не має жодних поганих коментарів, а вони з?являються в один період одного з років, значить на це є якісь причини і не завжди працівник правий та хороший. І в даному випадку дуже горда тим, що працюю в даній компанії і що власниця [О.] Черепанич звільнила тоді колективно і публічно при всій команді усіх тих, що пишуть дані коментарі. Адже мова йшла про крадіжки, обман та видалення замовлень з бази даних в змові з кількома працівниками, від чого страждали певні період наші клієнти і які самі нашій власниці повідомили, щоб звернула увагу на даних менеджерів. Тому усьому нашому колективу, в присутності цих 5 ти недобросовісних екс працівників, було презентовано факти зловживання та звільнення публічно, щоб кожен знав правду і за що саме таке звільнення. Звичайно, що після такого позору крадії доброго нічого написати не зможуть, тільки гидку видуману брехню.

31.01.2024 | положительный отзыв
Позитивний відгук

Моя супер команда яка працює чудово, а також хотілось би додати що завдяки цьому часу який я працюю я змогла розгледіти все в середині компанії і настав час коли я можу точно спростувати попередні відгуки. У компанії є постійні...
Немає

18.10.2021
Grehori textile

З негативних так це власниця повністю їбанута скотина, більш хворої людини не зустрічалось. Їй повністю плювати на всіх, працівників, постачальників, клієнтів. Затримки по зп декілька місяців, в тому числі офіційної, про "чорну" взагалі мовчу. Обіцяє золоті гори, які вони прогресивні, з єбрр працюють, для оон щось [censored] а по факту сидять в халупі, яка скоро розвалиться. [К.] щось зробив не Подробнее>>

22.08.2021
Grehori textile

Ні в якому разі не йдіть працювати до цієї жінки директора власниця (Оксани Черепанич) . Це страшна і напевно хвора людина. З перших днів така добра, лагідна посміхається, потім в процесі роботи обличчя людини міняється, кричить, ругається, може щось кинути. З початку обіцяє золоті гори , а потім виявляється, що даже офіційну зарплату , щось біля 6000грн, не може своєчасно Подробнее>>