вольф типография - Багато плюсів

Віка Неруба:

Багато плюсів. Навчання під час роботи, приємна атмосфера всередині колективу, можливість кар єрного та фінансового зростання.

22.04.2024 | положительный отзыв
завжди з тобою на одній хвилі

Безпосереднє керівництво – територіальні менеджери завжди з тобою на одній хвилі, ані тиску, ані спілкування зверхньо. Ну і всякі дрібниці: презенти на свята, корпоративи
ще не було

19.04.2024 | положительный отзыв
Офіційне працевлаштування

Офіційне працевлаштування, можливість кар єрного зростання, гідна мотивація
не бачила

16.04.2024 | положительный отзыв
Компания достойная

Компания достойная, дружелюбный коллектив, з\п нормальная.
не видел

13.04.2024 | положительный отзыв
приобретается значительный опыт.

Работаем с проектами разной сложности, за счет этого приобретается значительный опыт.
не видела

10.04.2024 | положительный отзыв
Працюю з першого дня офіційно

Пропрацювавши в компанії три роки, хочу поділитися невеликим відгуком. Працюю з першого дня офіційно, у відпустку ходжу за графіком, лікарняна та всі соціальні виплати надаються. Радий, що керівництво часто йде на поступки та намагається налагодити найкращий контакт зі своїми співробітниками.
все чудово

26.03.2024 | положительный отзыв
хороші умови праці

Що мені подобається у роботодавцеві: дуже доброзичливий колектив, хороші умови праці та зростання.
не зустрічав

23.03.2024 | положительный отзыв
все стандартно

Якщо оцінювати рівень заробітної плати, вона тут цілком конкурентоспроможна. Що стосується керівництва, колективу та в цілому корпоративного життя, все стандартно, як у великих компаніях.

20.03.2024 | положительный отзыв
тружусь уже четвертый год

Сколько людей, столько и мнений и у каждого свои требования. Я смотрю на все приземленно, каждый день по голове гладить и премировать нигде не будут. По мне так хорошее место для постоянной работы, тружусь уже четвертый год.

17.03.2024 | положительный отзыв
зрозумів, що помилився

Звільнився і зрозумів, що помилився. Манна небесна не сиплеться просто так, скрізь треба працювати, а в деяких місцях – пахати.
не бачив

14.03.2024 | положительный отзыв
Хороша компанія

Хороша компанія, яка знаходиться в зручному місці, всередині – стильний офіс. Різні графіки роботи, а головне офіційне працевлаштування, відповідно, зарплата вся біла і її чітко виплачують без затримок.
Все класно

11.03.2024 | положительный отзыв
Хороший коллектив

Хороший коллектив, хорошее обучение, адекватные руководители

27.02.2024 | положительный отзыв
Працюю дизайнером

Працюю дизайнером. Стабільна заробітна плата, точне формулювання завдань, керівництво йде назустріч працівникам. Робота із цікавими замовленнями, які є завжди.. Допомога людям у виборі.
все норм

23.02.2024 | положительный отзыв
завжди були готові допомогти

У компанії подобається передусім взаємодія. Наприклад, на новій посаді мене не залишили одну і завжди були готові допомогти, дуже гарні люди працюють у колективі.
не бачила

20.02.2024 | положительный отзыв
попробуют найти подход к сотруднику

Здесь всегда попробуют найти подход к сотруднику, если что-то в работе идёт не так.
не было

17.02.2024 | положительный отзыв
Є свої плюси та мінуси

Є свої плюси та мінуси, плюсів набагато більше ніж мінусів, оформлення на роботу офіційне за трудовою.
все добре

14.02.2024 | положительный отзыв
Мене все влаштовує.

Відпрацював якийсь час, зарплату не затримують, проходжу навчання тощо. Мене все влаштовує.
не помічав

11.02.2024 | положительный отзыв
Професійні керівники

Професійні керівники та злагоджений колектив, до кожного співробітника індивідуально звертають увагу. Зарплата виплачується вчасно. Ставлю 5 балів за п ятибальною шкалою.
нема

26.01.2024 | положительный отзыв
Скільки людей, стільки й думок

Скільки людей, стільки й думок та у кожного свої вимоги. Я дивлюся на все приземлено, щодня по голові гладити і преміювати не будуть ніде. На мене таке гарне місце для постійної роботи, працюю вже четвертий рік.

24.01.2024 | положительный отзыв
мене влаштовує,

Писати свою зарплату не буду, тим більше на всіх посадах вона різна, але скажу не найгірша по місту. Загалом мене влаштовує, паралельно нічого не шукаю.

20.01.2024 | положительный отзыв
Колектив цілком контактний

Колектив цілком контактний, приємно працювати і спілкуватися. Прийняли дружелюбно. Одразу оцінив високий рівень технологічності, щодо обладнання питань немає.
не зустрічав

16.01.2024 | положительный отзыв
друк на найвищому рівні

Працюю тут з 2012 року до тепер. Якісна продукція, друк на найвищому рівні! Це доводить те, що друкарня працює і донині маючи безліч постійних клієнтів, і з кожним роком все більше!
не помічала

12.01.2024 | положительный отзыв
Подобається тут працювати

Вольф сама по собі дуже доброзичлива до своїх співробітників організація, тому швидко звикаєш до добрих стосунків усередині. Подобається тут працювати
все хорошо

08.01.2024 | положительный отзыв
швидко та якісно

Сподобалось. Роздрукували, заламінували швидко та якісно. Дякую.

21.12.2023 | положительный отзыв
Багато чого навчилася тут

Багато чого навчилася тут у професійному плані. Неробам там не місце))) їх вимітають на раз два)) Якщо хочете рости професійно, то рекомендую. Враження залишилося дуже позитивним.

18.12.2023 | положительный отзыв
Працюю у компанії вже рік

Працюю у компанії вже рік. Я на посаді дизайнера-консультанта. Прийшла в цю компанію, тому що хотіла отримати досвід роботи в програмах і попрактикуватися ще більше в роботі з людьми, створення макетів, брифів і т.д.
поки не було

15.12.2023 | положительный отзыв
всегда дают возможность зарабатывать больше.

Из плюсов могу отметить график работы. Коллектив, потому что коллеги всегда смогут выручить, в случае чего. Нравится зарплата, всегда дают возможность зарабатывать больше.
не увидел

13.12.2023 | положительный отзыв
Маю великий досвід роботи

Маю великий досвід роботи не лише у цій компанії. Всім дуже задоволена та вдячна. Є премії, всім задоволена, і колективом, заходами, новими впровадженнями, обладнанням
все добре

10.12.2023 | положительный отзыв
все подобається

Ставлення в колективі гарне, доброзичливість та чуйність. Панує розуміння та дисципліна, все подобається

27.11.2023 | положительный отзыв
мені це місце подобається

Не знаю хто як вважає, а мені це місце подобається. Хороший заробіток, відмінний графік, душевний колектив і начальство, що розуміє.
не побачила