особых нет)

Действительно дружный коллектив, не просто на словах, а все отделы друг с другом связаны, взаимодействуют, работать комфортно при такой атмосфере и когда ты знаешь, что будете действовать в команде. Для меня это хороший опыт

Киев

13.05.2024 | положительный отзыв
IPNET

Получил здесь хороший опыт, зарплата хорошая практически на всех должностях, предлагают выше по рынку.

19.04.2024 | положительный отзыв
IPNET

Працювала оператором, нелегка робота, особливо, якщо ви інтроверт. Для прокачування скіл спілкування, і для отримання непоганої ЗП - можу радити працевлаштуватися сюди. Але, можливо, не всім підійде. Але вибираючи між кількома схожими вакансіями – обрала Айпінет. Умови на порядок кращі
можу радити працевлаштуватися сюди

09.04.2024 | положительный отзыв
IPNET

Компанія досить велика, є текучка (невелика), хто планує просто сидіти і нічого не робити - тому не сюда. Всі досить активні, молоді, енергійні! В такому колективі завжди приємно працювати і розвиватися
Приємно працювати в молодому енергійному колективі!

02.04.2024 | положительный отзыв
IPNET

Вітаю! В Ipnet працював трішки більше року. Зараз займаюсь своєю справою і цілком можу рекомендувати Ipnet для працевлаштування. Колектив і керівництво допомогли з освоєнням багатьох навичок, які допомогатимуть протягом всього життя
Був більш зосереджений на позитивних моментах і на розвитку. Ця компанія може це дати

23.03.2024 | положительный отзыв
IPNET

Удобно добираться, большой и просторный офис с удобствами, руководители не грузят задачами, которые к тебе не относятся, не звонят и не пишут в нерабочее время. Комфортный, современный коллектив, где ценят сотрудников.
поганого нічого сказати не можу

18.02.2024
IPNET

Працюю монтажником. В цілому робота як робота. Є деяких опит, можу сказати шо тут покраще ніж і деяких інших провайдерів. Хоч доволі суворі до якості, бо дбають про репутацію.
Про умови роботи нічого поганого сказати не можу - відносяться чесно, ЗП завжди в повному обсязі, чітко кожен місяць

07.02.2024 | положительный отзыв
IPNET

З перших днів, коли почав працювати, зачепив дружній колектив і розуміючий керівник; На навчанні допомагають навчитися всьому, що потрібно для роботи; Стабільна ЗП; Багато варіантів для кар'єрного зростання; Керівники дають все, що потрібно для кар'єрного зростання і розвитку у своїй спеціальності
є деякі моменти, але плюси перекривають

27.12.2023 | положительный отзыв
IPNET

Робота дуже динамічна, потрібно бути готовим швидко змінюватися, перебудовуватися. Якщо йти працювати з метою допомагати людям, розбиратися в питаннях, то буде не так складно. Але....
так, це робота з людьми, вона ніколи не була простою, люди різні

26.12.2023 | положительный отзыв
IPNET

Працюю кілька місяців, подобається дуже! Класне навчання, тренінги з вебінарами і виходом в офіс, директора, які відносяться розуміюче, нормальні колеги, зарплата з урахуванням щомісячних премій.
----