Бойчак: отзыв сотрудника

Прошло уже несколько месяцев с моего увольнения, поэтому без эмоций, сухо кратко объективно: 1. Жадные амортизации нет, норма расхода урезана вкрай, обменный фонд забирает нто [Б.] зарплаты [censored] обосную: Харьков, обстрелы, ракеты, бомбы, а сейчас еще и наступление я уходил зп 18 20, Сейчас, думаю (и знаю), 22 25. Конечно у [Б.] всё ок, там зп космос, и у её миньона, лизуна Андруши 38к, все остальные болт. я, вообще, в шоке национальный дистрибьютор! Прифронтовой Харьков, люди под бомбами, ракетами, обстрелами печеньками торгуют, тд Бойчака развивают и что в замен??? На 25к зп и подавись. позорище! позорище! 2. Неразбериха полная [Б.] орёт, что она директор филиала Харьков, Килба что он. Чуть какая то проблема крайнего не сыщешь. У [Б.] что то выпросить ну разве что на коленях и ниц. Ну может на текущий момент что то поменялось? Хотя скорее всего хе... вывод: позор! не национальный дистрик, А шарашкина контора, подымается на костях И за счёт других.

Не [censored] мозг

26.10.2017 | положительный отзыв
ООО ТД Бойчак отзывы о компании

Андрей Юдинов:
ДМС со стоматологией. Мне нравится. Просто надо быть нужным! Серьёзная компания.

13.11.2020 | отрицательный отзыв
ООО ТД Бойчак отзывы сотрудников

Колишній співробітник:
Без офіційного працевлаштування, без амортизації за використання власного авто[0,30 грн за км. пробігу] , керівник Сумської філії Бутко Віталій абсолютно некомпетентна, злопамятна, брехлива людина!

18.02.2021 | отрицательный отзыв
ООО ТД Бойчак отзывы

Вінниця:
Гірка правда!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Репутація компанії серед магазинів Вінниччини рівна НУЛЮ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!BISCOTTI ВІДМОВИТЬСЯ ВІД ПОСЛУГ БОЙЧАКА УЖЕ у 2021р із за таких філіалів!!!!!!!!!!!!(Працює виключно комунікація ТП)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Керівник філіалу Жінка, яка збирає сплєтні які СИЛЬНО заважають їй займається роботою. Живе у своїй зоні комфорту з персональним графіком роботи. Усіх на філіалі заї…ла і залякала своїми бортами та невиплатою ЗП, тому що, вважає це цілком нормально (мабуть має опит???????????????). Істерика, мати, сльози, «вигавкування» - «всё включено» «не керівник, а мрія».?!*!????!!!!!!?????!!!!!Чорна Зп Чорна каса. Пальне не додають постійно потрібно «вигавкувати» Екіпаж два Торгових, іноді +1 +2чол (стажор, СВ) на амортизацію не надійтесь МІЗЕР.Акти звірок ніхто не робить (все тримається на словах та слюнях)ДЗ головняк ТП, служби безпеки ніхто не бачив.Ліміта на Прострочку не вистачає «НІКОЛИ І НІКОМУ» («вигавкувати»).Графік роботи без меж, та відпусток («вигавкувати»)..Акції з бонусним товару з 1тижнем терміну придатності і навіть він не приїжджає зі Львова 50-100% випадків («вигавкувати * 5 »).Робота на планшетах(жопа) та тел (Андроїд) не вивозять програму, IT відділ то окрема історія («вигавкувати»). Договорові з ТТ діючих немає ні на що 60-98% («вигавкувати»).Тоня скадається з невідомих виробників без посівдчент якость (не поможе і «вигавкувати»).Постійні перемаршрутазації раз на 2-5 місРозписка на Велику Суму грошей