AVADA MEDIA

Front-end розробник:

З моменту мого приєднання до AVADA MEDIA у 2022 році, я мав можливість працювати над цікавими та складними проектами, що дозволило мені значно підвищити свої навички як front-end розробника. Регулярні обговорення та обмін ідеями допомагають постійно вдосконалюватися.

Деякі проекти мають дуже стислі терміни, що може створювати стресові ситуації. Але знову ж таки, це допомагає швидко набирати досвід та вдосконалювати навички управління часом.

Киев, Одесса

14.08.2024 | положительный отзыв
Відмінне місце для кар’єрного росту

За час роботи в AVADA MEDIA з 2022 року я реально підтягнув свої скіли як front-end розробник. Проекти завжди цікаві, є можливість працювати з сучасними технологіями. Команда просто супер – завжди підтримає і допоможе, коли треба. Плюс гнучкий графік і...
Бувають моменти, коли роботи дійсно багато, і часом стикаєшся з дуже жорсткими дедлайнами. Це іноді додає стресу, але водночас дозволяє швидко набиратися досвіду.

08.08.2024 | положительный отзыв
AVADA MEDIA

AVADA MEDIA - це команда справжніх професіоналів, де кожен співробітник має можливість для професійного зростання та розвитку. Компанія забезпечує комфортні умови праці, що дозволяє ефективно виконувати свої обов'язки. Окремо хочу відзначити дружню атмосферу та підтримку з боку колег та керівництва. AVADA MEDIA цінує своїх співробітників та створює всі умови для їхнього професійного та особистісного зростання.
Іноді високий темп роботи та велика кількість проектів можуть створювати певний тиск, але завдяки підтримці команди та чіткому плануванню ці виклики вдається успішно подолати. Також варто зазначити, що через швидкий розвиток компанії можуть виникати зміни у внутрішніх процесах, до яких потрібно швидко адаптуватися.