Отзыв : ТОВ АТБ- МАРКЕТ

18.11.16 (час о 17.50) я купувала продукти за адресою м.Павлоград, вул. Гагаріна. буд 12а касир Дрибас И.С. каса 02, чек 1069605,Z 137, на суму 283.90 коп. Готівкою я дала касиру 400 гр (2*200), а здачу отримала лише 16 гривень 10 коп.( замість 116 грн. 10коп.) А саме цікаве починається далі, чек вона вибила, що начебто я їй дала готівкою 4000.00 гривень, а здачі вона мені повернула 3716 грн.10коп. Вибачте, але купюри в 4000 грн взагалі не існує, і до того ж подивіться на суму моєї покупки, чому б я їй давала на оплату тисячі. У мене є свідок, який знаходився поряд зі мною під час купівлі. Будь ласка, розберіться в ситуації і прошу повернути мої 100 грн. Якщо є відеоспостереження,перегляньте, тим більше, що час купівлі я вказала
З повагою до компанії і її працівників постійна клієнтка вашого супермаркету

07.09.2020
ТОВ АТБ-маркет

Обман, урезание зарплаты, штрафы, на 224 зам.Лариса продаёт очки, которые атб выдаёт бесплатно. Среди замов работают военные преступники киевского режима, Луганской области, Ляшук Илья. Новиков Максим бывший управляющий, сейчас зам, плохо относился к продавцам, превышал свои полномочия с замом Светой, обесценивал труд продавцов, маг. 1195, делали подставы. Вас могут уволить из за сокращения штата, перевести на другой магазин, говорят нет Подробнее>>