ТОВ Гранит Гарант

Якщо хочете попрацювати на халяву тоді цей варіант саме для вас таких там чекають, шанують та люблять!!! А позитивні відгуки звісно ж не написані людьми які там працювали або ще працюють ну окрім деректорів бо їх справді ніхто не дурить тут немає сумнівів! Заборгованість, штрафи та зіпсоване здоров'я ось ваші перспективи на даній роботі!

Зарплата директора

05.04.2023 | отрицательный отзыв
ТОВ Гранит Гарант отзыв

Робота цікава, але відповідальна,оплата хороша. Якщо працювати на совість не буде ні порушень, ні штрафів. Зарплату отримала в повному обсязі, роботодавець дійсно чесна людина. Рекомендую!👌

12.07.2022
ТОВ Гранит Гарант

Не розрахувалися, як діти спригують один на одного або взагалі ігнорують, говорять розбиратися з вище стояшим керівництвом а контактів не дають цього керівництва. [М.] з якою спілкуватися з самого початку (її номер був в обяві) ігнорує і не відповідає. З всіма з кім би я не говорив пояснюють по іншому чому мені не заплатять. Одним словом скоти, умови просто жах Подробнее>>

09.06.2022 | отрицательный отзыв
ТОВ Гранит Гарант отзыв Франко

Франко:
  Слава Україні шановні Українці я звертаюся до вас хто бачить цю фірму охоронну ППграніт Гарант де є підприємцем Михайло Зеновійович Погорілець з с Сороцьке Теребовлянського р-н Шо на Тернопільщині. Добре це село знаю я був в тім селі нераз то прошу вас шановні хто хоче іти на цю фірму працювати то в ніякі разі не ідіть авансу можуть і не дати зарплати не видають я працював 48дрів два рази авансу дав перший раз через чотири дня тисяча грн другий раз дав вже навчалася третя вахта амїхав додому то дав 2000грн зароблено мав 16800грн я скільки раз намагався до него дозвонитися то він обіцяв то завтра скину то спонеділка скину то до кінця неділі скину то рішаємо то воєнний стан а коли я сказав шо я буду дзвонити ВСУ іще куди завгодно воєнну прокуратуру то він сказав і шо як приїдуть так і поїдуть ніхто нічого не зробить то я на гарячу лінію дзвонив то скинули на другий день 49/0потім аж після гарячої лінії десь днів через 20скинули ще але не повністю ще виноватий мені 3400тож любі українці не ведіться не ідіть до него нароботу хто не получив зарплату то

Львів

04.12.2020
ТОВ Гранит Гарант

Кидалово,я готую скаргу в охорону праці і в прокуратуру на Граніт-Гарант,а також на директора Погорілець Михайла мій вайбер +380682155609
Нет ...

ТОВ Гранит Гарант

Погорілець Михайло Зіновійович, 19.11.1982 р.н., уродженець с. Сороцьке, Теребовлянського району, зареєстрований Тернопільська обл., Теребовлянський р-н, с.Сороцьке, вул.Будяки, 49. Тел. 0988802037-Шахрай, кидає на гроші, зарплату не виплачує. Скотина.

Погорілець кидає на гроші мене він кинув на 9000 тисяч
0 ...

ТОВ Гранит Гарант

Кидають тупо на гроші, коли маєш звільнятися гроші за останню вахту не віддають, харчування обіцяють но по суті не надають на 10 днів надають 50 гривень, проживання в грязних умовах, жах

29.06.2019
ТОВ Гранит Гарант

Шановні колеги,які працювали в "Граніт-Гаранті". Усіх нас однаково ошукали, тобто кинули на зарплату. Охоронна організація на яку ми працювали є справжнім злочинним угрупуванням . Заради свого збагачення, керівництво придумало нехитрий план, кидати людей на зарплату. І бачу по дописах , і на собі переконався що план працює . А наші зауваження на цій сторінці ,ніяк нам не допоможуть.Бо йдучи сюди працювати, не кожен додумується зайти на сайт відгуків. Але ми віримо, що в нашій державі нас не обманять , підприємство на державному обліку , значить усе добре... . Та маємо сьогодні десятки ошуканих людей . Нам усім потрібно звертатися до структур, які безпосередньо мають відношення до Граніту. Це податкова, Апелла і навіть прокуратура.Зрозумійте ,якщо мовчати то наші гроші нам ніколи не побачити.А Погорілець і далі ошукуватиме людей, і буде збагачуватись сам і його оточення. ...

29.06.2019
ТОВ Гранит Гарант

Суцільний обман,відносно умов вахтового методу роботи.Заборгованість по зарплатні.Втягнення людей у добровільно- примусове робство, через затримку заробітної плати.
Немає. ...

29.05.2019
ТОВ Гранит Гарант

я згодна на всі 100.це шахраі .в нас тоже е така фірма Граніт Гарант Хмельницька обл Новоушицький район с ПЕСЕЦЬ .ЗАРПЛАТУ НЕВИПЛАЧУЮТ .тільки коли наченают бастувати тоді шось кинут милостеню .в тюрмі кращі условія ніж вони создали робочим лишили один стілець .за всьо снімают гроші з зарплати куртка на 4 чоловік .сволочі а не люди .зара ніхто нехоче до них іти вони вже оголошеня дают в газету .люди добрі остерігайтесь цю фірму .

26.03.2019 | положительный отзыв
Отзыв о работодателе « ТОВ Гранит Гарант»

Погорiлець Михайло Зiновьевiч громадянин України, освіта вища, безпартійний, ПП "Грагніт- Гарант", Директор, місце проживання: с.Сороцьке, Теребовлянського району Тернопільської області. Рік народження 19.11.1982 офис м.Тернопiль вул.Квiтнева 6-б ШАХРАЙ !!!
- - - - - ... Подробнее>>

25.02.2019
Отзыв о работодателе « ТОВ Гранит Гарант»

ПП "Гранiт Гарант" Тернопiль директор Погорелець М.З. кидает людей на грошi,не вiдповiдае за своi слова!!! ЛОХОТРОН не йдiть працювати в цю фipму!!! Я працював, знаю!
Нет ... Подробнее>>

12.02.2019
Отзыв о работодателе « ТОВ Гранит Гарант»

Фipма повна херня,людей заманюють високими заробiтними платами.Коли приiзжаешь на мicце працi просто охуеваешь от умов якi тобi пропонують.Якщо ти черт и отримуешь задоволення вiд того що ти немитий, голодний,ходишь вiд 15 до 30 дiб по 16-17 годин,та ще один на 3-4 пости,а потiм ще й будешь попрощайнiчати щоб отримати свою заробiтну плату,яку так i нi отримаешь,то ласкаво просимо у ПП " Гранiт-Гарант" до Погорiльця Михала Зiновича
------ ... Подробнее>>

04.02.2019
Отзыв о работодателе « ТОВ Гранит Гарант»

рiдкiсне стерво Погорiлець Михайло Зiновiйович який обманює людей Люди НЕ ПРАЦЮЙТЕ В НЬОГО ОХОРОННИКАМИ
нема ... Подробнее>>

13.11.2018
Отзыв о работодателе « ТОВ Гранит Гарант»

Люди ви як що скаржетеся то залишайте контактні дані телефони щоб до вас могли люди дозвонитися та поцікавитися деталями про Граніт Гарант. Ви кажете що це МОШЕННИКИ на мошенников є управа. Просто треба написати листа в культурному вигляді на Фейсбук до Міністра внутрішніх справ АВАКОВА. Вас почують на 100% http://www.mvs.gov.ua http://www.avakov.com
Обіцянки та цяцянки потіха дураку ... Подробнее>>

06.11.2018 | положительный отзыв
Отзыв о работодателе « ТОВ Гранит Гарант»

Охороняв птахо фабрику у Кам'янцi Погорелець цей пiдар обiцяв 180 грiвен за добу,дав аванс 200 i все, вже не працюю ,а заробiтною плати так i не отримав досi.
Обiцяння! ... Подробнее>>

16.10.2018
Отзыв о работодателе « ТОВ Гранит Гарант»

работала в Гранит Гаранти условий проживания не каких,на одну кровать 4 человека,людей постоянно не хватает,обещают график работы 15 через 15,а когда хочешь уехать на выходные,пугают тем что если уедишь то это покидание поста мы тебе не заплатим,приходится оставаться на 30 дней как минимум! Дырявая фирма!!! Остались мне должны около 2500 грн.
Нету!!! ... Подробнее>>

01.10.2018
Отзыв о работодателе « ТОВ Гранит Гарант»

Обiцяли заплатить 2000 гривень,нi xто так i нерозрахувався.Хлопцi це все обман.Як що хтось як i попав,пишiть тут у отзивах! Щоб люди знали куди вони влаштовуються!
..... ... Подробнее>>

18.09.2018
Отзыв о работодателе « ТОВ Гранит Гарант»

Обережно шахраї у Кам'янець-Подiльскому Обережно, до міста повернулися шахраї, після річних гастролей по Україні до Ком'янець-Подiльского повернулися шахраї ПП"Граніт Гарант", ось відгуки про фірму з 15 року:ід Читачів Від редакції:кореспондент звёязався з представниками фірми у Тернополі. Згодом ми опублікуємо відповідь представників фірми із розёясненням ситуації. Читач написав на сайт: Як охоронна фірма ПП "Гранiт Гарант"розводить своїх працівників:1. Оформляють працівників без трудового договору та без трудової книжки.2. Пропонують свою допомогу в оформленні сертифікатів від нарколога і психолога в два рази більш ніж вони коштують в лікарні.3. Оформляють довідку з міліції про несудімість за 100-200, хоча ця довідка видається безкоштовно протягом 20 днів.4. Виплачують заробітну плату в «конверті», а саме офіційно- мінімальну заробітну плату та премію неофіцйно (яку скоріше всього і не виплатять)5. У процесі роботи на об'єкті, що охороняється, найчастіше нарахують всіляких штрафів за дріб'язкові порушення, так ... Подробнее>>

18.09.2018
Отзыв о работодателе « ТОВ Гранит Гарант»

Охранная фирма Гранит Гарант Тернополь директор Погорелец Михаил Зиновьевич не платит зарплату охранникам вообще...работал в Каменце-Подольском 2 вахты не заплатил сначала обещал по телефону что выплатит,потом вообще то трубки не берет то заносит ваш номер в черный список...Ребята не связывайтесь-это МОШЕННИК!!!
Положительных сторон фирмы нет!!! ... Подробнее>>

06.08.2018
ТОВ Гранит Гарант

Працюю на цьому підприємстві. Прочитав чи мало відгуків.Вражений . З свого досвіду роботи хочу сказати що все це трошки не так як написано в відгуках. Зарплата виплачується , авана теж. Умови проживання звичайно не "Хілтон" ,але нормальні . Як пишуть шо нема де митись і нема що Їсти - повна брехня. Нарахунок штрафів - це правда , але ...