Отзыв о работодателе «Швидко сервис»

Юля:

Хорошие мастера! Работаем в полной сфере бытовых услуги! Сантехники, электрики, плотники, ремонт бытовой техники.
Как говорится ремонтируем все что можно!

Пока не нашла

Украина, г. Черкассы

08.06.2024 | положительный отзыв
Швидко гроші

Працюю в Швидко гроші другий рік, підходить, що тут офіційне працевлаштування, заробітна плата на карту вчасно, в офісі все є для роботи, ще й вихідні самій можна обирати.
не вистачає кавомашина та генератора

23.04.2024 | положительный отзыв
Швидко гроші

Подобається працювати в Швидко Гроші тим що зручний графік, всьому навчають допомагають якщо якісь питання, вчасна виплата зп і головне що офіційна робота і оплачують отпуск і лікарняні
немає негативних сторін, клієнти різні бувають але все подобться

09.04.2024 | положительный отзыв
Швидко гроші

Працювати в Швидко Гроші приность мені задоволення, бо тут я спілкуюсь з людьми допомагаю оформити кредит, є різні конкурси в компанії, зп вчасно виплачують, є різні способи отримати премії, загалом я ще й подружку влаштувала на роботу сюди тільки в інше місто
немає

29.03.2024 | положительный отзыв
якісно та швидко

Дякую команді майстрів за якісний ремонт моєї квартири. Не лише вони виконали всі роботи швидко та бездоганно, але й запропонували деякі інноваційні рішення, які значно покращили функціональність приміщення. Окрім того, вони встановили екологічно чисті матеріали, що додало квартирі затишку та...
Прайс трохи вище за інших

28.03.2024 | положительный отзыв
Замовляти прикраси онлан, швидко та просто

Замовила в інтернет-магазині СЮФ браслет у подарунок мамі. Доставили швидко, браслет дуже гарний, мамі дуже сподобався. Спасибі за якісну продукцію і відмінний сервіс!
Мені всі сподобалось..

22.03.2024 | положительный отзыв
Швидко гроші

Работала в Швидко Гроши,месяц назад уволилась, могу сказать что остались только положительніе воспоминания об этой компании. Глафик плавающий был, очень удобно, своеевременная оплата труда, премии кадждый месяц. Пару раз я даже за свои результаты выиграла призы от Швидко Гроши. Работа была рядом, при устройстве пошли на встречу подобрали отделение ближе всего к дому. Очень приятные коллеги, помогали очень. Взяли меня на работу совсем без опыта. Рекомендую для трудоустройсва
не нашла

10.03.2024 | положительный отзыв
Швидко гроші

Если ты амбициозный, комуникабелен и хочешь развиваться, то тыдолжен поработать в Швидко Гроши, работа не очень сложна, главное выполнять все свои должносные обязаности, Хороший график, возле дома и карьерный рост обеспечен, большое количество общения с людьми и дружный колектив, что не мало важное!
не выявил

08.01.2024 | положительный отзыв
швидко та якісно

Сподобалось. Роздрукували, заламінували швидко та якісно. Дякую.
немає

25.12.2023 | положительный отзыв
Швидко гроші

Працюю в компанії Швидко Гроші з 2021 року, задоволена своїм дружнім колективом і керівництвом, вчасна оплата ЗП+премія
було б добре більше кількість днів відпустки якщо збираешься в подорож

24.12.2023 | положительный отзыв
Швидко гроші

Спочатку боялась тут працювати, бо самі розумієте, кредити справа складна Але пропрацювавши тут рік можу сказати що це дуже цікава робота, багатофункціональна, з класним колективом та керівництвом,
Немає мінусів