Кредитна спілка "Львівська"

Я пропрацювала у цій фінансовій установі понад рік часу на посаді бухгалтера. Коли я вирішила звільнитись, останній місяць роботи мені так і не оплатили, причому з/п становить близтко 2000 грн (без оподаткування). Голова правління постійно набирає кадрів. Якщо працівника і не потрібно, то вона стажує їх безкоштовно 2 тижні, даючи їм рутинну роботу (а НЕ навчає), а потім виявляється, що їй працівник такий не підходить. Шукає студентів, які не мають досвіду роботи, "запудрює мозок" перспективами (яких нема), з/п нараховується з премією (близька 700 грн), яка ніколи не виплачується у договореному обсязі, через низку нібито помилок в роботі. Керівник установи не компетентний, спочатку вимагає одне, потім інше,а потім виясняється, що і нічого не потрібно було. Для прикладу: вимагає ініціативності у розробці відомостей, а потім перекручує все на, те що працівники роблять все що їм вздумається. Головний бухгалтер в організації не знає законодавства, вимог і т. п., так як і керівник. Коли в результаті в тебе виникає питання ти сам повинен його вирішити (бо ніхто нічого незнає), відповідальність твоя і вразі чого тебе штрафують. Корпоративна політика відсутня, (працівники самі придбали в установу електрочайник), умови праці жалюгідні (постійно бракує канцтоварів). НІКОМУ не раджу влаштовуватись на таку роботу, все спочатку дуже мило, а потім перетворюється в чорт знає що, і щей важко звільнитись (я звільнялась 1,5 міс).

ТАРАС 2015-05-04 17:08:50

З жовтня 2014 року появились проблеми з виплатою відсотків по депозиту. Голова правління не появляється на роботі з грудня 2014 по травень 2015р. Персонал каже, що вона на лікарняному. Як можуть заспокоюють обурених вкладників. Дівчатам доводиться не заслужено вислуховувати в свій адрес докори. В той час, як голова правління переховується.

Працівник 2015-06-11 15:57:22

Шановні читачі даних коментарів! Не забувайте, будь ласка, що у кредитній спілці є боржники, які мають великі заборгованості, а тому ЗАЦІКАВЛЕНІ у "позитивному" іміджі організації.

02.03.2022
Львівська Майстерня Шоколаду

Неочікуваним сюрпризом для мене було те, що вони не платять за період стажування, лише у випадку якщо ви працевлаштуєтесь. Також неприємно здивувало наявність лише одного туалету для працівників декількох ділянок (тобто бувають черги в туалет).
Одразу зауважу, що я не був працевлаштований в даній компаніїї, а саме на склад, який знаходиться на Ген.Юнаківа, я просто стажувався і потім мені надійшла краща пропозиція від іншої компанії. Сподобалось: 1. Ставлення відділу кадрів, без хамства, культурно. 2. Безкоштовні обіди. ...

Киев, Запорожье, Харьков, Львов

11.01.2022
Львівська пивна компанія отзыв Артур Піражков

Артур Піражков:
  Шарашкіна контора, де всі гріхи на торгового валять, протерміновка забирай своєю машиною, амортизація при цьому 0 цілих 0 десятих за рік, паливо дають мізер якого навіть на раайон не хватає, бо рахують розхід по 6л., зп яка б мала від 20 тільки стартувати при їх вимогах, то там за 15-16 тис. ригай і товчи свою машину, роби викладки для начальства, бо не дай бог якийсь підарас з києва приїде і чпокнуть керівництво, хоть плахтою накривай хо і перед візитом знімай для них.куча обладнання яке вішають на тебе, куча паперової рутини, якою б ти не мав займатись, ніякий премій і бонусів. Корпоратив за свої гроші якщо хочеш. Продукція на дегустацію десь колись одна пляшечка. Важжають що ти там маєш бути за грущика, мойщика хо, мерчика, бухгалтера і т.д Вище керівництво хіба лиже сракі вищестоящим, інтереси і пропозиції торгових до уваги не беруться. Отримати зп це треба пройти 7 кіл пекла, дебіторка, накладні, 120 актів звірки, кеги в обороті, і всім низько вклонитись. На фірмі куча людей, а по факту ніхто ніхуя не робить. Робити там карєру, це собі ворогом бути, бо св їбуть не менше за 20 тис зп.

Львів

22.04.2021 | положительный отзыв
Львівська Майстерня Шоколаду

Ужасное начальство, копеечная зп, с которой умудрялись снимать за «переучеты» и штрафы 15 40% зарплаты, которую могли задерживать несколько месяцев. Почти половина штата были несовершеннолетними, 15 17 лет, ни о каком официальном оформлении не было и речи. График был максимально диким, работали по 6 20 дней без выходных по 14 часов.

Чернигов

19.04.2021 | положительный отзыв
Львівська пивна компанія

Працював місяць в цій шарашкіній канторі,лайно повне,я був шокований .Бардак,шафера і експедитори на половину залиті,начальник обіцяє одне,а в кінці виходить на половину меньше,сам загружаєш машину пивом і сам розношиш по точкам.На точках вислуховуєш різну фігню від продавців ,шо вони того не замовляли,бо торгові дописують до плану.На складі щурі,причому торгують не тільки пивом,а і макаронами.Холодилники львівського пива виготовленні в Росії,при чому

Львов

26.12.2019
Львівська Майстерня Шоколаду

Ну во-первых вэтой компании одна дедовщина, иужасное отношение кновичкам, если вынебегаете как угашенная до7-ого пота, инеделаете работу задругого официанта (тоцене командна робота). Официанты незнают, что такое работать, разбить площадку нанесколько частей, тоесть несколько человек стоят насвоих позициях иоставляют летнюю площадку пустую, тоесть выпонимаете что это недовольные клиенты, которые вечно не могут получить свой счёт или сдачу. Другой момент, хочу чтобы это все знали, они продают испорченную продукцию, если вам предлагают скуштувати цукерку, отказывайтесь, если конфета упала изнабора напол, еёподнимают икладут вкоробку обратно ипродают сулыбкой. Проблемы сотменой напитков, если тыпроморгал заказ, или выбил его случайно, тотыдолжен измаленьких общих чаевых, выложить изсвоего кармана, или продать этот безвкусный кофе другому посетителю. Хочу обратить внимание наособого работника баристу, небуду называтьЕЁ имя, идаже ненамекну где это находится, скажу лишь город Одесса, хамоватая, которая запугивает новичков. Оменеджере вообще промолчу, непонятно чем занимается, ...

26.12.2019
Львівська Майстерня Шоколаду

МІНУСИ: постійно непрацює термінал. Люди скаженіють від цього, кричать. Одного разу навіть запустили вмене карткою від злості, щонепрацює термінал. Точніше він працює, але внас був ліміт накожен день, який неможна перевищувати. Неможливо відпочити усвій вихідний день і розслабитися, оскільки щойно зателефонують зроботи, треба миттю бігти, бо оштрафують, якщо невийдеш. Якщо захворів, тошукай собі заміну сам або ходи хворий нароботу.
ПЛЮСИ: дружній колектив, готовий завжди прийти надопомогу; гарний настрій створювали постійні відвідувачі. Видаються гроші наобід. Смачна кава ташоколад) ...

16.10.2019 | положительный отзыв
Львівська пивна компанія отзыв Роман

Роман:
  Як дурили, так і далі людей дурять. ЗП неофіційна з двох частин в конвертах, офіційна- копійки для мінімізації коштів працівників - всі фін навантаження з боргів клієнта падають на ТП - збирання коштів від контрагентів готівкою по території вкрай небезпечне і не законне - продаж алк. товарів "з багажника" без ліцензії та дозволів для реалізації плану - реалізація продукції в цілях "конвертаційного центру" - постійна понаднормова праця з частим залученням ТП до праці

Львів

24.06.2019
Львівська Майстерня Шоколаду

Непонимаю людей, которые работают иещё жалуются, ведь никто никого недержит инезаставляет тут работать. Каждый видит то, что видеть хочет. Всем добра!
Бесплатное питание, отсутствие штрафов, лояльное руководство что невезде встретишь! Карьерный рост для всех способных. Если хочешь развиваться вданной сфере, если тысебя хорошо проявляешь, топри первойже возможности тебе предложат повышение: ст. официант, ст. бармен, менеджер. Много интересного материала для обучения. Сплоченный коллектив. Да, иногда бывало тяжело при полной посадке, так, агде легко?! ...

25.02.2019
Отзыв о работодателе «Львівська пивна компанія»

Мінуси є на кожній роботі!
Працюю у ЛПК вже досить довго торговим представником. Зарплата прозора, можна легко самому порахувати. До недавна ЛПК лідирувала по з/п, але зараз інші компанії теж підвищили оплату, тому і текучка зросла. ... Подробнее>>