Поиск отзывов


загрузка реквизитов компании


загрузка результатов опроса

Пройдите краткий опрос, всего несколько вопросов (да/нет), которые помогут составить максимально объективное мнение о компании  Пройти опрос 

 

Отрицательные отзывы

15.04.2021 | положительный отзыв
0 0
Comfort House

Юлія:
Вперше за 15 років трудового стажу доводиться писати відгук про роботодавця на відповідних форумах. Роблю це для наступних працівників, яким не дай Бог, спаде на думку працювати в салоні дверей та вікон Comfort Housе, м. Рівне, вул.Макарова 16. Цей,горе роботодавець — Сістук Тарас в своїй не адекватній фантазії придумав, що не завадило б йому мати таку людину як маркетолога!, якого йому по рекомендації! запропонували в моїй особі. По завершенню другого місяця роботи цей неадекват зрозумів, що не може, по бютжету, витягнути маркетолога в своєму горе салоні зі штатом у 2 особи. В день виплати ЗП він, звичайно,знайшов тисячу в одну причину щоб не виконати обіцяне, і не виплатити ЗП. Доречі мало місце й те, що цей так званий власник, дозволив собі залізти у мій власний вайбер,(який був синхронізований на робочому столі, і по моїй необережності не вимкнений) та читати мою особисту переписку, в чому мені пізніше признався(збоченець). Тому моя вам рекомендація, не пов’язувати себе з цією людиною, а якщо вже аж так заставить життя, обов’язково складайте офіційний договір з першого дня роботи. Подробнее>>

Вернуться к списку

X

Дополнительных отзывов о компании не найдено. Вы можете воспользоваться нашим расширенным поиском.

Запустить поиск | Закрыть

Закрыть

Сообщение


 
Ваше имя

Ваш E-mail

Подробное описание

 

Отправить Закрыть

x
x
>