Отрицательные стороны:
Почнемо з того, що в салоні працює півтори людини. Салон абсолютно не конкурентний, продажів майже немає, а якщо і є то від шаленого демпінгу. Власник фантазер, намагається вишкребтися з тієї ями в якій він сидить за рахунок нових працівників яких не оформляє на роботу, а від так кидає і не виплачує зп і кінці місяця. Тому якщо ви серйозний працівник
Ровно
Подробнее>>