Положительные стороны:
Працював довгий час на складі комірником. Все було добре, платили зарплату коли обіцяли, нормально відносились
Отрицательные стороны:
Часом було зимно на складі, думаю, що економили на опаленні і роботи ставало ще більше і більше, а зп така сама.
Подробнее>>