Документ-Сервіс: МІГРАЦІЯ та ВІЗИ | Document-Service: MIGRATION and VISAS - Получили 2 визы в Великобританию. На 180 дней.

alexander:

Спасибо за помощь в оформлении. Очень рады положительному результату. Будем рекомендовать вас нашим друзьям. Им тоже нужно будет оформлять скоро.

отрицательные стороны - не знаю что написать. Визы получили.

31.05.2023 | положительный отзыв
Получили Внж Англии для дочери

Компания помогла найти спонсора и устроили дочь в Англии по спонсорской визе.
Отрицательные стороны не нашел.

16.04.2023 | положительный отзыв
Весь головний біль взяли на себе.

В Германії подалися на візу до Британії. Десь з три тижні всі бумаги оформляли. Все робили віддалено і це зручно. Віза стоїть. ДЯКУЮ. \r\nВ принципі сумніви були, бо видалось, що у мене не такі документи фінансові, як воно потрібно для...
Поганих сторін не було. Перед подачею перезаповняли анкети. Не сильно мене це напрягло. Віза отримана.

30.03.2023 | положительный отзыв
23.02.2023 | положительный отзыв
рекомендую. швидко оформили складні документи

я звернулася до компанії за допомогою у отриманні виду на проживання у Великобританії. Я дуже нервувала, бо потрібно було швидко отримати результат. Я не мала часу їхати до офісу перевіряти... Подробнее>>

19.02.2023 | положительный отзыв
Професійні візові та міграційні послуги.

Компанія допомагає швидко вирішити складі візові та міграційні питання Подробнее>>