Документ-Сервіс: МІГРАЦІЯ та ВІЗИ | Document-Service: MIGRATION and VISAS - 3 візи до Канади допомогли отримали. Рекомендую

Автор:[email protected]

не знайшов

Взагалі не люблю займатися документами. Вже не памятаю де взяв номер. Здається хтось порекомендував. Ми навіть до офіса не їздили, повідсилав те, що запитали на емайл, поїхали до Львова здали біометрію. Потім чекали десь з місяць і нам доставила курєрська служба паспорти з візами поштою. Реально взяли все на себе в агенції. Дуже звільнили мені руки. Ще не хотів експериментувати, бо з жінкою вирішили реально спробувати долю їхати до Канади. Візи є. Вже займаємося організацією перельоту до Канади.

31.05.2023 | положительный отзыв
Получили Внж Англии для дочери

Компания помогла найти спонсора и устроили дочь в Англии по спонсорской визе.
Отрицательные стороны не нашел.

20.04.2023 | положительный отзыв
Получили 2 визы в Великобританию. На 180 дней.

Спасибо за помощь в оформлении. Очень рады положительному результату. Будем рекомендовать вас нашим друзьям. Им тоже нужно будет оформлять скоро.
отрицательные стороны - не знаю что написать. Визы получили.

16.04.2023 | положительный отзыв
Весь головний біль взяли на себе.

В Германії подалися на візу до Британії. Десь з три тижні всі бумаги оформляли. Все робили віддалено і це зручно. Віза стоїть. ДЯКУЮ. \r\nВ принципі сумніви були, бо видалось, що у мене не такі документи фінансові, як воно потрібно для...
Поганих сторін не було. Перед подачею перезаповняли анкети. Не сильно мене це напрягло. Віза отримана.

23.02.2023 | положительный отзыв
рекомендую. швидко оформили складні документи

я звернулася до компанії за допомогою у отриманні виду на проживання у Великобританії. Я дуже нервувала, бо потрібно було швидко отримати результат. Я не мала часу їхати до офісу перевіряти... Подробнее>>

19.02.2023 | положительный отзыв
Професійні візові та міграційні послуги.

Компанія допомагає швидко вирішити складі візові та міграційні питання Подробнее>>