Агенство по трудоустройству за границей «Равес»

Мій досвід із виїздом в Бельгію на полуницю ! Із мого початку мала сумніви щодо даної компанії і не помилилася . Менеджер дуже добре все пояснив, я погодилася, скинула кошти за вакансію і чекала зазначену дату , яку мені сказав сам менеджер . По заключенню подзвонили мені приблизно 19:00 20:00 вечора і сказали єсть місце можете виїжджати після завтра . Я була шокована мені сказали що я виїжджаю 15.03, а на той час це було 02.03 , я зовсім не була готова до виїзду і відмовилася сказала що буду чекати своєї дати та виїзду . Потім 10.03 мені знову пишуть о 18:00 вечора , що єсть місце в Голандію ( із зовсім іншими умовами працевлаштування) ,виїзд зі Львова завтра , на той час їхати до Львова мені 500 км і звичайно я відмовилася . І все на цьому пропозиції закінчилися і я чекала до 30.03 на виїзд коли мені обіцяли що виїзд до Бельгії буде 15.03( у підсумку : із організацією виїздів у обумовлені строки у них лажа повна . і із поверненням коштів за вакансію також лажа . Сьогодні вже 12.05.2023 до цього часу кошти мені не повернули за вакансію ! Аргументуючи це тим "потому что руководитель делает возвраты, исходя из поступлений. 1 2 возврата в 2 недели" і чекати мені сказали 2 3 місяця . І не факт що взагалі повернуть ! я не рекомендую дану компанію по працевлаштуванню за кордоном ! Сподіваюся що комусь мій відгук стане у нагоді )

05.06.2022
Агенство по трудоустройству за границей «Равес»

Абсолютно всё.Обратился на счёт работы в Нидерландах. Всё рассказали как по книжке.очень всё хорошо в момент выйдете на работу(деньги взяли по своему курсу не по курсу НБ)сказали,что вас оформят по защите.в итоге мы приехали направили нас в красный крест,живите мол там ,оформляйтесь сами делайте себе легализацию а мы уже вас потом заберём.ждали больше чем две недели нас кормили "завтраками"когда уже Подробнее>>

04.06.2022
Агенство по трудоустройству за границей «Равес»

АФЕРИСТЫ 3 недели отработал 200 € скинули на карту. Чорт меня дёрнул связаться с этой фирмой , взяли предоплату за визу всё шло сначала очень хорошо сделали визу как договорились , затем взяли предоплату за вакансию и тут начались первые подводные камни : передали меня в агенство польши synergy те ещо аферисты разные телефоны но везде [А.] подобрала мне вакансию Подробнее>>