Advert Hub

hr Наталія Каркова (@Natali12108). Менеджер Марія дуже десь спішить і бігом бігом розповідає. В груповому чаті ще був якийсь гризун на аватарці москальськомовний. Частина комунікації москальською. Дали логін і пароль до програми microsip. Це безкоштовна програма з відкритим вихідним кодом. Вони стверджують, що ніби вони на неї десь купили ліцензію. Через мікросіп вдалося вже налаштувати дзвінок, дзвінок на свій мобільний уже пройшов, але Марія сказала, що ця програма не катить, видаляйте її, мовляв, ось інша і скинула якусь exe шку з іншою назвою (UniTalk1234.exe). Замість 1234 був номер, що використовується як логін. Стверджувала, що, ніби, якщо через мікросіп підключитися, то дзвінок ніби не зарахується, бо сервер не буде знати, що це саме я дзвоню. А логін і пароль ви перед тим для краси скидали чи як? Добре, пишу "дайте посилання на офіційний сайт, я скачаю і встановлю". У відповідь "ні, ви або працюєте, або ні, у нас тут 90 людей працює і у всіх все добре і навіщо мені вас взламувати через віруси?". Залізні аргументи. От жоден аферист таке в житті не напише. Зазвичай ліцензійна платна програма має якийсь функціонал, котрий за гроші розробляли і зачасту ці програми і більше місця займають. А та екзешка, що скинули через телеграм займала 127 кілобайт. При тому що безкоштовна мікросіп займає 20 мегабайт. Добре, давайте глянемо через virustotal знайшло 12 вірусів (трояни, черв'яки). На прохання прокоментувати скріншот з віруснею Марія відповіла "я не зобов'язана вам нічого коментувати, ви працюєте чи нє?". В груповий чат, щоб інші люди могли теж уникнути стрьомних аферистів скинули скріншоти. У відповідь на це Марія почала втирати, ніби через мікросіп неможливо на комп залити вірусню (яка різниця? програма є програма і пофіг чи мікросіп чи що ще). І також моментально видалила свою фотку з акаунту в телеграмі, видалила всю особисту переписку, а гризун в груповому чаті почав сваритися, що ніби це все дурня і взагалі "йдіть звідси і не заважайте людям працювати". Підсумок: "купили" безкоштовну програму платна програма чудом займала в 80 разів менше місця, ніж платна вірустотал їхню програму розмалював червоним багато кацапської мови якщо їм нічого ховати, то навіщо аватарку бігом ховати, коли отримали повідомлення з викриттям обману?

Не знаю.

30.07.2016 | положительный отзыв
Компания Renome Advert, агентство рекламных и праздничных услуг

Гость:
Вас приветствует сайт рассылки http://r-z-r.ru При заказе любой рассылки до 1 августа 2016 г вторую рассылку на такое же кол-во сайтов вы получаете бесплатно! Вторую рассылку вы можете использовать в любое время или запустить рассылку сразу на 2 разных сайта.

Республика Татарстан, город Набережные Челны, Набережночелнинский проспект, 56 - 3 офис, 2 этаж, 3 подъезд

02.06.2016 | положительный отзыв
Компания Renome Advert, агентство рекламных и праздничных услуг

car4brandpons:
Только для крупных рекламодателей. Новый рекламный канал в офф-лайн. Эффективнее билбордов, эффектнее суперсайтов, интереснее видеоэкранов. Выпустите на улицы города целый парк наших автомобилей с рекламой вашего бренда. Подробнее на http://car4brand.ru/ .

08.02.2021 | положительный отзыв
Компания Advert-IT - Денис (380963322920), компания Юнона - AnnaMnG (380916151580)

Нашли объявления на olx.ua в разделе работа. Компания Advert it (380963322920). Суть работы: Перевод текста с иностранных языков на русский с помощью переводчика, потом просто редактируется текст. Предлагает купить доступ к сайту, на котором находятся эти чудо задания, за 150 грн. компания Юнона AnnaMnG (380916151580). Суть работы та же самая, текст сообщений в Вайбере тот же как под копирку. Разница:

Украина, Харьков

23.01.2023 | положительный отзыв
ВЕЙП ШОП “VAPE HUB” – інтернет-магазин не дорогих електронних сигарет, вейпів та одноразових под-систем в Україні.

Хочу залишити свій відгук про ВЕЙП ШОП “VAPE HUB” – інтернет-магазин не дорогих електронних сигарет, вейпів та одноразових підсистем в Україні https://vapehub.org , але швидкою доставкою та способом оплати особисто... Подробнее>>

28.06.2022
AI HUB

Наглое мошенничество в it Всем привет!Хочу поделиться с it сообществом неприятной ситуацией, которая произошла у меня при сотрудничестве с AiHub.group и Genia Xasis, PhD. Я пришла в компанию рекрутером в апреле этого года и ушла через месяц, поскольку не оценила подходы Евгении к ведению бизнеса, а именно: – у Евгении в штате нет рекрутеров, сейлз менеджеров и никого, кто занимается Подробнее>>

24.06.2022
AI HUB

CEO&Founder, как [Е.] [К.] (Genia Xasis и кто она там еще) сама себя называет. Я засомневалась в ее адекватности и сделала ноги из "организации" через неделю работы. При этом мы договорились о том, что по результатам своего исследования я напишу для ai Hub статью для Форбс на фрилансе. Ждала оплату 3 месяца. Статья в Форбс вышла. Оплаты до сих пор Подробнее>>

31.03.2022
AI HUB

[Е.] [К.] она же [Е.] Хасис или Genia Xasis (недавно сменила фамилию в информационном поле, видимо, во избежании узнавания и после судебных исков. Или желая скрыть, что русская). Представляется как ceo кадрового агентства ai Hub и может создать нормальное первое впечатление, например, на интервью или клиентской встрече. В своем текущем Инстаграм эккаунте @geniaxasis [Е.] продвигает себя как "иностранку" и Подробнее>>

10.11.2021
CAP HUB GROUP

Работаю в компании уже практически год. Нравится драйвовая атмосфера в команде, стабильность и слаженность работы, уважение к каждому сотруднику. ...

Харьков, Киев, Херсон

07.11.2021
CAP HUB GROUP

З/п не самая низкая, но хотелось бы побольше)
Все устраивает: и коллектив, и начальство попалось адекватное. Работы хватает, халявить не приходится. ...

Харьков, Киев, Херсон