Original Partners

Житло з мишами і мишей їх дууууже багато.Знімають за житло коли їм заманеться.Коли завод стоїть фушок не надають.Коли щось треба то ледве випросиш трба 10 разів нагадувати.Треба було щмінити роботу бо була алергія, обидвоє куратори забили [censored] на це все.Короче [censored] ?. Працювали на Origanal Partners 1 рік і 6 місяців, на заводі Мобеа карбон, серпень місяць з 1 по 14 серпня я сидів дома бо завд не працював. Я працював на педерасів Влада та Станду, і вони мені зняли за тих двати тижні за житло, за який [censored] коли я б був тільки радий працювати але фушок не дають нічого не дають. Коли я сказав що чого то відповідь була треба було сказати ми б фушку дали, але коли раніше завод стоя і я питав за фушки то говорили що нічого немають, а як за житло зняти то зразу себе виправдали. Тим більше яке житло що ми спали з мишами і в прямому сенсі їх ловили, більше 30 штук зловили на ловушку. За півтори року зарплату підеяли на 5 корун але що було до цього ніж підняли теж саме і виходило після цього як до цього було по 120 так і після підняття лишилось по 120 бо забрали премію. Короче ху**я одним словом а не агінтура ?>?

Коли потрібно, виплачують аванс з цим проблем немаю..

23.02.2022
Original Partners

Отношение, проживание, проезд..Работали на этом «складе» 3 месяца, от этой агентуры. Хочу сказать отношение ужасное! Начиная от жилья: жильё полный 0, условия самые ужасные которые можно себе представить, в блоке 2 комнаты , поселили в ужасную комнату , плесень , холод , запах, канализация ужасная. Название отель , отелем там и близко не пахнет, общежитие хуже чем у бомжей, кухня Подробнее>>